reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
O matko jakie tutaj pyszności [emoji7][emoji7] u mnie na obiad była pizza, na kolację jeszcze nie wiem pewnie coś na szybko [emoji28] Bo obecnie nie mam czasu [emoji23][emoji23]
1533487204289.jpeg
 

Załączniki

  • 1533487204289.jpeg
    1533487204289.jpeg
    81,5 KB · Wyświetleń: 207
Dziewczyny A ma może też któraś z Was takie delikatne kłucia w pochwie ? Od wczoraj mam parę razy dziennie. Moja aplikacja mówi że w tym tyg ciąży kobiety mogą odczuwać skurcze że tak jakby przepowiadajace. Na ostatniej wizycie Szyjka macicy była prawidłowych wymiarow. Wzielam magnez nospe i leżę. Teraz wizytę mam 16 sierpnia
Doktor mi mówił na to kłucie, że macica przepycha jelita i stąd takie wrażenie jak nic innego w strefach intymnych nie przeszkadza.
 
reklama
Haha czyli nie jestem sama w moich odczuciach, że to maluszek daje znać o sobie :D
Ja też dzisiaj rano jak lezałam to czułam wyraznie pykniecia jak przylozylam reke, tylko tak bardzo nisko w podbrzuszu, tam gdzie mi jezdzi sonda z usg doktorek. I to było po porannym przytulaniu wiec nie wiem chyba obudzilismy dzidzie, ale dam sobie reke uciac, ze to była dzidzia, a nie jelita [emoji4] i trwalo to moze z 5min a pozniej ucichło. Pozniej u mamy lezalam po kawce i to samo ze dwa razy. Ja mam 17t. Baardzo delikatne, ale wyczuwane [emoji4] az mi sie goraco robilo z wrazenie [emoji16][emoji16] lekarz ostatnio pytal czy czuje ruchy, mowilam ze nie, a on ze raczej ok 19 tyg, ale moge cos tam poczuc bo jestem szczupła.
Dziewczyny jak czujecie ruchy, bez dotykania brzucha czuć je? Czy jak przyłożycie rękę? Od paru dni zaobserwowałam coś dziwnego. Jak leżę na plecach i przykładam dłonie do brzucha to czuje na ręce takie jakby puknięcia, smyrania...wcześniej po lewej stronie, a dziś po prawej pod pępkiem. Już od godziny co położę rękę to czuję. Na początku myślałam, że to może gazy w jelitach ale ciągle w tych samych miejscach? Nawet mój narzeczony to poczuł. Mam dopiero 14+4 więc chyba za wcześnie na ruchy i to jeszcze w pierwszej ciąży. A dziś rano po przebudzeniu miałam gule z prawej strony brzucha, taką jak któraś z was raz wysyłała na zdjęciu. Obudziłam się też na prawej stronie i chyba mały się tam przeturlał;) jak wstałam to od razu zniknęło.
Ja też czuje,nawet jak dziś siedziałam z podkurczonymi nogami. A na plecach szczególne takie jakby pulsowanie,czy bąbelek pękający a dziś nawet takie smyranie,na pewno to jest dziecko nigdy czegoś takiego nie czułam.
 
Do góry