reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja też mam takie klucia narazy jakby w szyjce a od jakiegoś czasu w pochwie tak naprzemiennie,byłam na wizycie w piątek i lekarz nie stwierdził nic niepokojącego, kazał brać jedynie magnez [emoji846]Nie martw się [emoji5]

No to trochę mi ułożyło. Skoro nie tylko ja mam takie objawy :) jak dobrze że tu trafiłam.
 
reklama
To tak jak ja :) takie forum to skarbnica wiedzy, zwlaszcza dla tych z nas, które w ciąży są pierwszy raz. Ja np nie mam też zbytnio do kogo zwrócić się z pytaniami. Przekonałam się już, że tutaj w domu lepiej nie pytać o nic, bo się potem ciężko opedzic od 'dobrych rad'
 
To tak jak ja :) takie forum to skarbnica wiedzy, zwlaszcza dla tych z nas, które w ciąży są pierwszy raz. Ja np nie mam też zbytnio do kogo zwrócić się z pytaniami. Przekonałam się już, że tutaj w domu lepiej nie pytać o nic, bo się potem ciężko opedzic od 'dobrych rad'
Ja wolę zapytać tu niż koleżanek czy szwagierek, zaraz złote rady i nawet ostatnio koleżanka mówi że ma po małym wózek lozeczko i jakieś tam pierdoły może mi sprzedać a ja mówię że nie,mam inną wizję i chce się nacieszyć kupowaniem[emoji16]
 
Ja też czuję coraz wyraźniej ruchy. Kolor mega [emoji7] bardzo mi się podoba. A co do awokado to nie przepadam ale deser owocowy bym wcięła [emoji12] My dziś też na basenie i padam na cycki. Jutro już młoda szkole zaczyna,pomopowałam podłogi,kuchnie ogarnęłam i jutro po spacerze z małym będę się relaksować. Upały mnie już wykańczają [emoji58]
 
Ja dziś byłam na obiedzie u teściowej,złota kobieta, gotuje przepysznie dała nam jutro na to obiad jeszcze bo nawet pewnie nie będę miała jak ugotować a mąż na 2.

Moja teściowa też fajna kobieta i od początku mam z nią bardzo dobry kontakt. I też czasem nagotuje dużo, a że teściu już nie żyje, to nie ma kto zjadać i często nam daje. Czasem się śmieję, że od rodziców naszych to wyjeżdżamy jak studenci, z wałówką [emoji6]
 
A ja się skusiłam jednak i zaryzykowałam ,kupiłam pierwsze ubranko dla księżniczki [emoji6]
IMG_20180806_000715_HDR.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180806_000715_HDR.jpg
    IMG_20180806_000715_HDR.jpg
    75,8 KB · Wyświetleń: 373
reklama
Do góry