reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mnie właśnie dzisiaj od godziny kłuje to z prawej, to jakby w pochwie czasami. Ale znowu dwa dni nie byłam w toalecie i może dlatego [emoji853]
Matko jakie wyznania my tu mamy [emoji85][emoji85][emoji87][emoji87][emoji81]
 
reklama
Mnie właśnie dzisiaj od godziny kłuje to z prawej, to jakby w pochwie czasami. Ale znowu dwa dni nie byłam w toalecie i może dlatego [emoji853]
Matko jakie wyznania my tu mamy [emoji85][emoji85][emoji87][emoji87][emoji81]

Wiesz lepiej tu robić takie wyznania jak każda z nas przeżywa to samo :) I każda ma jakieś doświadczenia. Ja poczekam z tymi moimi kluciami w pochwie chyba że bd się nasilac to pojadę do lekarza.
 
Mnie właśnie dzisiaj od godziny kłuje to z prawej, to jakby w pochwie czasami. Ale znowu dwa dni nie byłam w toalecie i może dlatego [emoji853]
Matko jakie wyznania my tu mamy [emoji85][emoji85][emoji87][emoji87][emoji81]
Mnie tak kłuło na zaparcia potem jak się załatwiłam przeszło więc to jelita [emoji16]
 
Wiesz lepiej tu robić takie wyznania jak każda z nas przeżywa to samo :) I każda ma jakieś doświadczenia. Ja poczekam z tymi moimi kluciami w pochwie chyba że bd się nasilac to pojadę do lekarza.
A ja też czasem poczuje takie właśnie jakby w samej pochwie kłucia nawet bałam się że szyjka się skraca ale minęło i czasem wraca
 
To klucie mialam przez kilka dni i poki co minęło ..to jest normalne ,a najwieksze będzie juz pod koniec
Ja ruchy czuję Własnie bez dotykania bo nie czuje ich jakby po wierzchu ,tylko głęboko i są bardzo się subtelne .
 
A ja też czasem poczuje takie właśnie jakby w samej pochwie kłucia nawet bałam się że szyjka się skraca ale minęło i czasem wraca
Czasem w pochwie, a teraz tak co pare minut z prawej strony brzucha na wysokosci jajnika, troche wyzej może. jakby ktoś szpile wbijał. Tak jest ok, a nagle to ukłucie i znowu ok.. [emoji82]
 
Czasem w pochwie, a teraz tak co pare minut z prawej strony brzucha na wysokosci jajnika, troche wyzej może. jakby ktoś szpile wbijał. Tak jest ok, a nagle to ukłucie i znowu ok.. [emoji82]
To klucie mialam przez kilka dni i poki co minęło ..to jest normalne ,a najwieksze będzie juz pod koniec
Ja ruchy czuję Własnie bez dotykania bo nie czuje ich jakby po wierzchu ,tylko głęboko i są bardzo się subtelne .
Lekarz tak mówił że mogą pojawić się kłucia i żeby nospe brać i powiem wam że kupiłam opakowanie i parę tabletek mi zostało bo brałam wlasnie na to. Ale ja zaraz czarne myśli że szyjka się skraca
 
A ja też czasem poczuje takie właśnie jakby w samej pochwie kłucia nawet bałam się że szyjka się skraca ale minęło i czasem wraca


No to ja też tak czuje w samej pochwie. Ale większość z Was pisze że to normalne także mam nadzieję bo już się zastanawiałam czy iść w tym tyg do lekarza czy poczekać do tego 16 sierpnia. Wiecie to pierwsze dziecko to zaraz panika i pytanie czy to normalne ? :)
 
No to ja też tak czuje w samej pochwie. Ale większość z Was pisze że to normalne także mam nadzieję bo już się zastanawiałam czy iść w tym tyg do lekarza czy poczekać do tego 16 sierpnia. Wiecie to pierwsze dziecko to zaraz panika i pytanie czy to normalne ? :)
Ja też mam takie klucia narazy jakby w szyjce a od jakiegoś czasu w pochwie tak naprzemiennie,byłam na wizycie w piątek i lekarz nie stwierdził nic niepokojącego, kazał brać jedynie magnez [emoji846]Nie martw się [emoji5]
 
reklama
A wczoraj wieczorem poczułam mocne ukłucie w prawym jajniku aż zdębiałam ,ale to było tylko raz i na szczęście się nie powtórzyło [emoji846]
 
Do góry