reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

O takie rarytaski serwuje sobie na śniadanko [emoji16]
Screenshot_20180805-151338.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180805-151338.jpg
    Screenshot_20180805-151338.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 316
reklama
O takie rarytaski serwuje sobie na śniadanko [emoji16]Zobacz załącznik 885191

Wygląda przepysznie!![emoji7] my jemy sporo awokado, do koktajli owocowych można dodać, pycha. Do łososia pieczonego zawsze robimy sałatkę z awokado i zielonego ogórka, pasuje idealnie[emoji7] bo łosoś ma delikatny smak i potrzebuje delikatnego dodatku, awokado sprawdza się rewelacyjnie:) aż mam smaka[emoji8]
 
U mnie chyba upały jak u Was. Telefon pokazuje mi że czasem u mnie chłodniej. Mamy klimę w pokoju i staram się trzymać blisko wody. Trochę się opalam troche leżę w cieniu. Niestety od opalania faktycznie robi się kreska na brzuchu (co mi nie przeszkadza) i ostuda nad ustami, więc używam duuuzych filtrów i chodzę tylko w kapeluszu. Przed ciążą też mi się robiła ostuda ale to dla odmiany od tabletek anty ;) wizytę mam 16.08. Powiem Wam że nadal nie wiem jak to jest z tymi ruchami bo czasem jakbym czuła jakieś bombelki ale rzadko przez co mam wątpliwości czy to to. Ale brzuch mi też rośnie w oczach wiec mam nadzieję że z małą ok Zobacz załącznik 885112 8)
Jaki ładny domek[emoji16]
 
My dziś zjedliśmy obiad w knajpie przy niedzieli [emoji6]a teraz się lenimy . Kupiłam sobie tą oliwke w Rosmannie i płyn do kąpieli.
Jeśli któraś z was ma w swojej galerii handlowej sklep LC waikiki to są duże promocje i są ubrania dla kobiet w ciąży w dosłownie śmiesznych cenach np bluzki po 6 ,9 zł..i jest bardzo duży wybór .
 
U mnie jeszcze o obowiazkowa pozycja to cos na opryszczke. Jak wezme to nigdy jej nie mam, ale za to jak nie zabiore... To od razu małpa wyłazi. Tfu tfu jeszcze w ciazy nie miałam. Raz jechałam na wesele z kolega, lata temu i tam na dwie noce bo to duze wiejskie wesele i gdzies z 200km od domu i jak tylko dojechalismy tam to czuje jak mi oprychy rosna.. A tam srodek wioski, ani apteki, ani sklepu wiekszego nic. W rezultacie mialam trzy olbrzymie opryszczki, ale no takie potwornie wielkie i czulam sie strasznie.
Madz rację wezmę bo mojemu M często wychodzi [emoji106]
 
reklama
Do góry