reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Tak czytam o Waszych plamieniach i myślę sobie, że jeszcze trochę i ten najtrudniejszy czas minie, byle go przetrwać. Ja dziś zaczęłam 8 tydzień.
Ja to samo mniej więcej. Ale jeszcze serduszka nie widziałam i się boje żeby wszystko było ok. Brzuch pobolewa od czasu do czasu po parę sekund, Piersi też obolałe.
 
reklama
Mam to samo z papierosami. A już najgorsze męskie perfumy[emoji16]jak bardzo mnie mdli staram się coś przekąsić wtedy jakoś spokój mam na chwilę. Ale kupię te krople [emoji3]
Mi takie przekąski też pomagały ale miałam trzy dni w których nawet to nie dawało rady i dopiero te krople trochę pomogły. U każdego co innego może pomóc ale dla mnie są zbawieniem i co najważniejsze są bezpieczne
 
Na kiedy masz termin? Też sobie tłumacze że jeszcze miesiąc trzeba przetrwać. U mnie 7+1, a termin mam na 5.01 to chyba mamy podobnie ;-) ;)
A wiesz kiedy miałaś owulację?ja sama próbuje tak mniej więcej ustalić który tydzień bo wiem tylko tyle że owulacja była okolo16 kwietnia.
 
Ja mam termin z kalkulatora na 7.01 i ten termin pokrył się z usg u lekarza. Wyszło identycznie :)
To super :) ja się cały czas zastanawiam czy dotrwam do stycznia czy się nie wykluje już w grudniu :-p Też mi termin z usg wyszedł. Ale robione w 5+5 Tc więc wcześnie. Teraz mam w czwartek kolejna wizytę więc zobaczymy jak się maluszek miewa :laugh2: a prawdę mówiąc to stresuje się już tą wizytą
 
Hej dziewczyny, u mnie też od tygodnia codziennie musi być kawa, a normalnie piję rzadko. Na mdłości jeszcze czekam;)
Mam pytanie, czy to prawda że po 6 tyg beta już rośnie wolniej niż te 114% co 72h? Pójdę w piątek, ale to będzie już prawie 6 tygodni i nie wiem czy nie polecieć wcześniej, żeby się potem nie martwić jakimś słabszym przyrostem...
 
To super :) ja się cały czas zastanawiam czy dotrwam do stycznia czy się nie wykluje już w grudniu :-p Też mi termin z usg wyszedł. Ale robione w 5+5 Tc więc wcześnie. Teraz mam w czwartek kolejna wizytę więc zobaczymy jak się maluszek miewa :laugh2: a prawdę mówiąc to stresuje się już tą wizytą
Ja zrobilam 3 razy betę i dobrze rosła i skończyłam na tym. Nie rób lepiej bo będziesz się stresować [emoji3]
 
reklama
A wiesz kiedy miałaś owulację?ja sama próbuje tak mniej więcej ustalić który tydzień bo wiem tylko tyle że owulacja była okolo16 kwietnia.
Owulacja wypadała mi 13.04. A nie próbowałaś kalkulatorów dostępnych na necie? Ja zanim poszłam do lekarza to tam wyliczyłam sobie który tydzień i przypuszczalną datę porodu
 
Do góry