reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Witajcie Styczniowe Mamusie:)
Ja również będę styczniową Mamusią.
Termin porodu mam na 14.01.2019.
Ciąża jest dla nas wielką życiową niespodzianką, zupełnie się nie spodziewałam, że jeszcze kiedyś będzie mi dane doświadczyć młodego macierzyństwa, tymbardziej, że mam już można powiedzieć "odchowane" dzieci, Synek styczeń 2010, Córeczka sierpień 2011, nie mniej... Bardzo się cieszymy :)

Będzie mi miło z Wami przeżywać piękny ciążowy okres.

Olakaczmarek7 - trzymam kciuki za to, żeby plamienie nie okazało się groźne, na pewno będzie dobrze.
Witaj ,masz termin porodu na urodziny mojego synka [emoji4] Ja mam na 12.01 . Ja mam dzieci z 2002 i 2007 r, teraz też życiową niespodzianka [emoji4]
 
Witaj ,masz termin porodu na urodziny mojego synka [emoji4] Ja mam na 12.01 . Ja mam dzieci z 2002 i 2007 r, teraz też życiową niespodzianka [emoji4]


Ja najpewniej będę miała szybciej ciążę rozwiązaną, mam nadzieję, że uda się doczekać do stycznia.. Mój Synek urodzony 5.01 jest.. Mam nadzieję, że na Jego urodziny będę jeszcze w domu :)
 
Ja najpewniej będę miała szybciej ciążę rozwiązaną, mam nadzieję, że uda się doczekać do stycznia.. Mój Synek urodzony 5.01 jest.. Mam nadzieję, że na Jego urodziny będę jeszcze w domu :)
A ja swoich chłopcow rodziłam równo 10 dni przed terminem [emoji6] więc obstawiam sam początek stycznia
 
reklama
Do góry