reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Moni jeśli jednorazowo to nie martw się. Bierzesz duphaston i wypoczywaj[emoji3] olakaczmarek trzymam kciuki daj koniecznie znać! Powiem wam że ja też już czasem mam paranoję za każdym razem jak sikam to tak się przyglądam papierowi jakby miało się pojawić nie wiadomo co.. ufarbowalam włosy właśnie przed chwilą co prawda szamponetka.. jakoś boje się farba. Mdli mnie ciągle.wczoraj się napilam kawy koleżanka w pracy zrobiła pyszna!! Póki co leże i nie wiem co z dzisiejszym dniem zrobić [emoji3]
Spróbuj na mdłości kropel imbifem. Są na bazie imbiru. Lekarz mi je polecił. Póki co mnie pomagają. Wciąż mi zapachy przeszkadzają ale przynajmniej jestem w stanie funkcjonować w miarę normalnie ;-) ;)
 
Marze żeby mnie odrzuciło.od kawy...ale.póki co smakuje mi nadal jak nie jeszcze bardziej:)
Mnie odrzuciło od wszystkiego co nie zdrowe :p kawa nie ma smaku, na zapach smazonego mnie mdli a wcześniej lubiłam, no i jak poczuje papierosy to po postu jest masakra a sama przed ciąża paliłam. A mój mąż dostał zakaz używania perfum bo nie mogę ich znieść a sama kupiłam. Więc przewrót w życiu mam totalny :laugh2:
 
Tak czytam o Waszych plamieniach i myślę sobie, że jeszcze trochę i ten najtrudniejszy czas minie, byle go przetrwać. Ja dziś zaczęłam 8 tydzień.
 
Zazdroszczę wam tych objawów. Ja nic „innego” nie czuje wszystko mi smakuje. Wszystko pachnie. Tylko mnie dziś głowa boli i podbrzusze pobolewa raz na jakiś czas
 
Mnie odrzuciło od wszystkiego co nie zdrowe [emoji14] kawa nie ma smaku, na zapach smazonego mnie mdli a wcześniej lubiłam, no i jak poczuje papierosy to po postu jest masakra a sama przed ciąża paliłam. A mój mąż dostał zakaz używania perfum bo nie mogę ich znieść a sama kupiłam. Więc przewrót w życiu mam totalny :laugh2:
Mam to samo z papierosami. A już najgorsze męskie perfumy[emoji16]jak bardzo mnie mdli staram się coś przekąsić wtedy jakoś spokój mam na chwilę. Ale kupię te krople [emoji3]
 
reklama
Tak czytam o Waszych plamieniach i myślę sobie, że jeszcze trochę i ten najtrudniejszy czas minie, byle go przetrwać. Ja dziś zaczęłam 8 tydzień.
Na kiedy masz termin? Też sobie tłumacze że jeszcze miesiąc trzeba przetrwać. U mnie 7+1, a termin mam na 5.01 to chyba mamy podobnie ;-) ;)
 
Do góry