reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Moni szczerze i tak ci nic nie powiedzą tak jak mi..Mi w szpitalu lekarka powiedziała że natura zadecyduje ech i takie plamienia się zdarzają .Jak bierzesz Duphaston to i tak nic więcej nie dostaniesz, po prostu oszczędzaj się , gdyby było tego więcej to wtedy podjedź do szpitala.
Póki co spokój ;) tydz temu też mi się to zdarzyło jednorazowo to taka naprawdę blada plamka nieduża także może i tym razem jest ok
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) ja od rana na nogach, więc już po kawie i śniadaniu. Do kawy, którą zawsze uwielbiałam, teraz się zmuszam i to tylko dlatego, żeby potem nie bolała mnie głowa. Pózniej już w ciagu dnia nie piję, nie idzie przełknąć.
U nas piękny dzień dzisiaj. Koło 12 rodzice przychodzą na grilla. Po południu mój mąż ma mecz :rofl: a my z dziewczynkami wsiadamy na rowery i jedziemy nad morze na gofry :)
Miłego dzionka! :)
Aha, witam wszystkie nowe styczniowe mamy :)
 
Cześć dziewczyny. Rano zaczęłam plamić. Zaraz jadę do szpitala. Mam nadzieję, że to nie to o czym myślę... :(
 
Moni jeśli jednorazowo to nie martw się. Bierzesz duphaston i wypoczywaj[emoji3] olakaczmarek trzymam kciuki daj koniecznie znać! Powiem wam że ja też już czasem mam paranoję za każdym razem jak sikam to tak się przyglądam papierowi jakby miało się pojawić nie wiadomo co.. ufarbowalam włosy właśnie przed chwilą co prawda szamponetka.. jakoś boje się farba. Mdli mnie ciągle.wczoraj się napilam kawy koleżanka w pracy zrobiła pyszna!! Póki co leże i nie wiem co z dzisiejszym dniem zrobić [emoji3]
 
Witajcie Styczniowe Mamusie:)
Ja również będę styczniową Mamusią.
Termin porodu mam na 14.01.2019.
Ciąża jest dla nas wielką życiową niespodzianką, zupełnie się nie spodziewałam, że jeszcze kiedyś będzie mi dane doświadczyć młodego macierzyństwa, tymbardziej, że mam już można powiedzieć "odchowane" dzieci, Synek styczeń 2010, Córeczka sierpień 2011, nie mniej... Bardzo się cieszymy :)

Będzie mi miło z Wami przeżywać piękny ciążowy okres.

Olakaczmarek7 - trzymam kciuki za to, żeby plamienie nie okazało się groźne, na pewno będzie dobrze.
 
Witam dziewczyny wczoraj miałam taka sytuację ,że na papierze zobaczyłam dwie jasnoróżowe plamki dziś już nic ,myślicie ,że mogę poczekać i w tyg iść na wizytę ?sytuacja była jednorazowa i dodam, że dziś nic mnie raczej nie boli, może brzuch ale delikatnie czuje

Moni, blade, jasnoróżowe plamki mogły powstać w czasie podcierania, jesteśmy teraz bardziej ukrwione, myślę, że nie masz powodów do zmartwień.
 
reklama
Do góry