reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

U mnie z objawów tylko ten ból jak na @ kilka razy w ciągu dnia i okropna senność od rana. Dopiero 5 tygodni, to normalne tak szybko? Z poprzedniej ciąży tego nie pamiętam, jeszcze w tym czasie o niej nie wiedziałam. Mdłości mi się wtedy zaczęły gdzieś w połowie 6 tygodnia. Pomagała tylko cola i krakersy, więc tym razem na wszelki wypadek już się zaopatrzyłam i czekam[emoji23]
Oj, cola, krakersy...dawno nie jadłam, ale mi smaka nadrobiłaś :)
 
reklama
Czesc dziewczyny [emoji4] mnie mecza mdlosci, jest mi dobrze tylko jak leżę, dobrze ze dzisiaj mam wolne. Ja niestety mam ogromny apetyt i juz przytylam [emoji20] zazdroszcze braku apetytu [emoji12]
Tez czujecie sie takie wzdete? Ja wygladam jakbym byla co najmniej w 5 msc! [emoji50]
 
Czesc dziewczyny [emoji4] mnie mecza mdlosci, jest mi dobrze tylko jak leżę, dobrze ze dzisiaj mam wolne. Ja niestety mam ogromny apetyt i juz przytylam [emoji20] zazdroszcze braku apetytu [emoji12]
Tez czujecie sie takie wzdete? Ja wygladam jakbym byla co najmniej w 5 msc! [emoji50]
Ja to samo mam taki mam brzuch a ważę 54kg to wyobraź sobie jak wyglądam[emoji3]
 
Ja to samo mam taki mam brzuch a ważę 54kg to wyobraź sobie jak wyglądam[emoji3]
Ja jestem mocno zbita, wiec mimo ze nie wygladam tragicznie to waze ponad 70kg [emoji20] więc mam latwiej ukryc brzuszek, bo na razie wiedza tylko w pracy, w domu tylko maz [emoji4]
 
Ja też jestem szczupłą z budowy i mam wielki brzuch hihi muszę ukrywać. Ale lekarka która mnie wczoraj badała na IP powiedziała że mam już duża macicę i jeszcze mam w przodozgieciu więc bardziej wypycha do przodu . Apetyt mam i to duży ...jak nie zjem często to mnie zaraz ssie . Z dobrych informacji,dziś nie widziałam plamien, może Duphaston działa .
 
reklama
Do góry