reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Witam wszystkie styczniówki i dołączam do grona. :)

To moja pierwsza ciąża, obecnie 5tc1d. Termin 18.01.19
Z objawów powiększone i bolesne piersi i częste oddawanie moczu, szybko też się męczę. Brak mdłości jest zbawienny, oby tak zostało ;)
Od dziś na L4, po wczorajszym lekkim plamieniu. Dziś wizyta (przepisała mi Duphaston), na usg już widac fasolke :-D
 
reklama
Witam wszystkie styczniówki i dołączam do grona. :)

To moja pierwsza ciąża, obecnie 5tc1d. Termin 18.01.19
Z objawów powiększone i bolesne piersi i częste oddawanie moczu, szybko też się męczę. Brak mdłości jest zbawienny, oby tak zostało ;)
Od dziś na L4, po wczorajszym lekkim plamieniu. Dziś wizyta (przepisała mi Duphaston), na usg już widac fasolke :-D
Witam [emoji3]gratulacje też bym już chciała zobaczyć ale dopiero 29. Ja mdłości w ciągu dnia i głównie przez zapachy
 
Już ciążowe smaczki? Hahaha
Właśnie jakoś nigdy nie miałam... A teraz jakoś tak mam, że czegoś mi się chce.

Poza tym tak jak piszecie, rownież szybko się męczę, brak mi tchu i strasznie sapię, nawet jak mowię. W żołądku zazwyczaj czuję kluchę, więc jak na chwilę przechodzi, to wrzucam w siebie spore ilości jedzenia. Dziś koleżanka w pracy jadła zupę pieczarkową i myślałam, że język połknę... Ale za to przeszła mi ochota na słodycze, taki plus. Poza tym ogólnie całkiem dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Zabijcie mnie [emoji23][emoji23][emoji23]

Obiecuje ze to już ostatni
IMG_0313.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0313.JPG
    IMG_0313.JPG
    323 KB · Wyświetleń: 368
Tak te testy pokazują tylko 4 rezultaty - to digital clear blue. Pokazuje ciaza 1-2 to wczesna ciaza, ciaza 3-4 to 3-4 tyg po owu, ciaza 3+ ciaza starsza, oraz nie w ciąży. W Holandii najdroższe testy na Polce. W pl ponoć już tez są.
To wiadomo czemu ich nie znam[emoji3]wczesna ciąża w takim razie [emoji39]
 
Dziewczyny jak mnie dzisiaj głowa boli... normalnie masakra. A jutro idziemy na Komunię, chciałam jeszcze koszyk skonczyc, ubrania trzeba poprasowac, a ja normalnie nie mam sily. Chwilami brzuch boli jak na @ i cos tam pociagnie w podbrzuszu, ale tak to spokój :) no i plamienie chyba ustaje, czyli u mnie pewnie tez duphaston działa :)
 
reklama
Do góry