reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A macie przeczucia co do płci? Bo ja mam wrażenie, że bedzie chłopak :) a na maluszka mówimy od poczatku Kleofasek :D
 
A macie przeczucia co do płci? Bo ja mam wrażenie, że bedzie chłopak :) a na maluszka mówimy od poczatku Kleofasek :D
U nas jest Bejbik [emoji16] mój maz ciagle ze "on", a ja miałam przeczycia co do dziewczynki, a teraz jakos faktycznie czuje chłopca, albo to juz autosegestia. Ale jest mi tak mega obojetniez ze szok. Zawsze myslalam ze bede bardziej ukierunkowana w razie czego. A teraz 50/50 i ano grama w żadną stronę.
 
A macie przeczucia co do płci? Bo ja mam wrażenie, że bedzie chłopak :) a na maluszka mówimy od poczatku Kleofasek :D
Dla mnie najważniejsze żeby było zdrowe I wszystko było ok :) za to mąż jak mówi do maluszka to Lenka, chciałby córeczkę [emoji4] przez niego sama zaczęłam mówić Lenka [emoji23] A tu nagle będzie chłopiec hee [emoji4] wtedy miałabym problem z imieniem, mąż tak samo [emoji23]
 
Witam nowe stycznioweczki.fajnie ze wciaz nas przybywa. Udalo mi sie dzis umowic badania prenatalne na Nfz na 26 czerwca. Po drodze czeka mnie jeszcze wizyta kontrolna 21 czerwca z moim dzienniczkiem cisnienia u ginekologa,ale.poki co.pomiary w domu wychodza ok.czyli ewidentnie syndrom bialego fartucha:)dzis zaczelam 11 tydzien...zaczyna mi przyspieszac ta ciaza;)

Z tygodniami jesteśmy na tym samym etapie i ja też mam badania 26 czerwca w miejscu zamieszkania, a 25 czerwca w klinice w Szczecinie [emoji16]
 
reklama
Na pewno będzie wszystko dobrze :-)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, kolejnych lat w zdrowiu i miłości[emoji173]



Ona uwielbia plażę :-) przeważnie grzeje się na słoneczku i czasem chowa się w cień. 2 raz ją zabraliśmy nad morze i w obu przypadkach tak samo. Grzecznie leży jakby psa nie było :-)


Zapomniałam napisać, że macie cudowne zwierzaczki :-)[emoji190] [emoji192] [emoji217]
My mamy jeszcze królika i rybki poza psełkiem [emoji5]
Super te wasze zwierzyńce. U nas w domu kot, chomik, królik i rybki
 
Do góry