reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Kurde. Znowu mam jakieś plamienia. Nie widzę na bieliźnie, ale jak zakładam sobie luteine to na aplikatorze widzę taką beżową wydzielinę. [emoji853][emoji853][emoji853]
Już myślałam, że wszystko będzie dobrze, bo odkąd biorę leki to tamte plamienia początkowe ustały, a tu znowu... [emoji33][emoji29]
 
Kurde. Znowu mam jakieś plamienia. Nie widzę na bieliźnie, ale jak zakładam sobie luteine to na aplikatorze widzę taką beżową wydzielinę. [emoji853][emoji853][emoji853]
Już myślałam, że wszystko będzie dobrze, bo odkąd biorę leki to tamte plamienia początkowe ustały, a tu znowu... [emoji33][emoji29]
Ojej moze to tym aplikowaniem tej luteiny? Ile razy dziennie tam "grzebiesz"? Nie martw sie, delikatne plamienia nie sa az tak grozne, ale koniecznie skonsultuj z lekarzem [emoji8]
 
Cześć Dziewczyny [emoji846]
Wczoraj miałam wizytę na NFZ. Nic nowego się nie dowiedziałam, ani nie zobaczyłam, bo usg nie było. Dostałam skierowanie znowu na krew, mocz + HIV. I przedłużył mi zwolnienie. Następna wizyta 5 lipca. Na szczęście szybciej mam wizytę prywatną, No i pózniej badania prenatalne 25 czerwca. Widziałam Wasze zdjęcia brzuszkowe [emoji16]ale fajnie. I jak to zawsze bywa, każdy inny [emoji6] Postaram się wstawić i mój.
U nas weekend zapowiada się ciekawie, bo wyjeżdżamy grupowo na Kaszuby.
Pięknego dnia Dziewczyny.
 
4e730346-9aa8-4a90-ab8f-921309d0cbe2.jpg
 

Załączniki

  • 4e730346-9aa8-4a90-ab8f-921309d0cbe2.jpg
    4e730346-9aa8-4a90-ab8f-921309d0cbe2.jpg
    701,9 KB · Wyświetleń: 273
reklama
Do góry