reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Juz po :) wszystko ok, kosc udowa dluuuga,ale to chyba po mnie ma ;) szyjka tez byla mierzona na koniec i ma 4,4 mowil,ze ok. Zdjatko zalaczam :)
Super, fajna dzidzia [emoji3]
Idz idz [emoji4] ja tez zaniose przed praca, to raptem 6zl chyba a wole miec jeszcze raz pewnosc bo az mi sie nie chce wierzyc ze takie złe, moze zle pobralam probke wlasnie. Ale pamietam ze sie podmylam i wytarlam czystym recznikiem. Ale zaniose dla wlasnej pewnosci, chyba nie bede musiala stac a kolejce z moczem [emoji848]
Podmycie to raz a środkowy strumień to dwa, moja lekarka to jak mantrę powtarza bo później wychodzą kiepskie wyniki.
 
Mocz to chyba 6zl, opalaca sie Ci stac w kolejce ? [emoji848]
U nas 10 zł a laboratorium mam w tym samym miejscu co lekarza a umówiłam wizytę przez internet na 11:05 wiec żaden problem a też chcę żeby osłuchała syna zbadała bo miał iść dzisiaj po wakacjach do przedszkola tak się cieszył że zasnął wczoraj a po godzinie obudził się z płaczem ja zachodze do pokoju a on rozpalony i 38'C temperatury wiec został dzisiaj w domu nie wiem czy początek jakiejś infekcji czy z podekscytowania że do przedszkola wraca. Wiec ja za jednym razem załatwię dwie sprawy ;)
 
U nas 10 zł a laboratorium mam w tym samym miejscu co lekarza a umówiłam wizytę przez internet na 11:05 wiec żaden problem a też chcę żeby osłuchała syna zbadała bo miał iść dzisiaj po wakacjach do przedszkola tak się cieszył że zasnął wczoraj a po godzinie obudził się z płaczem ja zachodze do pokoju a on rozpalony i 38'C temperatury wiec został dzisiaj w domu nie wiem czy początek jakiejś infekcji czy z podekscytowania że do przedszkola wraca. Wiec ja za jednym razem załatwię dwie sprawy ;)
Noo to wiadomka [emoji16] u mnie w rodzinnej umowic sie z marszu to cud, a jeszcze potem kolejka że hej to wole dać te pare złotych [emoji16]
 
reklama
Do góry