reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja jutro idę sama na własną rękę zbadać mocz. Bo się przestraszyłam, dawno nie badałam a ostatni wynik był wg mnie średni..
Idz idz [emoji4] ja tez zaniose przed praca, to raptem 6zl chyba a wole miec jeszcze raz pewnosc bo az mi sie nie chce wierzyc ze takie złe, moze zle pobralam probke wlasnie. Ale pamietam ze sie podmylam i wytarlam czystym recznikiem. Ale zaniose dla wlasnej pewnosci, chyba nie bede musiala stac a kolejce z moczem [emoji848]
 
Idz idz [emoji4] ja tez zaniose przed praca, to raptem 6zl chyba a wole miec jeszcze raz pewnosc bo az mi sie nie chce wierzyc ze takie złe, moze zle pobralam probke wlasnie. Ale pamietam ze sie podmylam i wytarlam czystym recznikiem. Ale zaniose dla wlasnej pewnosci, chyba nie bede musiala stac a kolejce z moczem [emoji848]
Raczej nie, tzn mam nadzieję. Wypchniemy brzuchy do przodu i wejdziemy poza kolejnością [emoji23]
 
reklama
Idz idz [emoji4] ja tez zaniose przed praca, to raptem 6zl chyba a wole miec jeszcze raz pewnosc bo az mi sie nie chce wierzyc ze takie złe, moze zle pobralam probke wlasnie. Ale pamietam ze sie podmylam i wytarlam czystym recznikiem. Ale zaniose dla wlasnej pewnosci, chyba nie bede musiala stac a kolejce z moczem [emoji848]
Ja się nie umyłam ostatnio bo myślałam że się ssikam już i szybko z środkowego strumienia.wyszlo mi leukocyty wykryto ale w osadzie nie było,jakieś znikome i lekarz mówił najwidoczniej źle pobrany[emoji3]
 
Do góry