reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

A ja od zawsze chciałam mieć tylko jedno dziecko,ale niewiadomo co mi życie przyniesie [emoji4]Narazie mam mojego kochanego wyczekanego synusia i najważniejsze żeby był zdrowiutki o niczym innym nie marzę[emoji7]
Ja jestem jedynaczka i myślałam że będę mieć jedna córkę, urodził się syn i już wiedzialam że nie może być sam, potem drugi syn i gdzieś Z tylu głowy pragnienie córki pozostało. Po poronienie to najważniejsze żeby było kolejne dziecko, płeć stała się nieistotna. Nawet imię dla chłopca mieliśmy, a tu taka niespodzianka i dar od losu- dziewczynka.
 
reklama
Ja to zawsze miałam regularny okres, dopiero po ostatniej ciąży nie miałam nawet ponad 2 miesiące. I jak w kwietniu miałam ostatni okres to dopiero na początku lipca pomyślałam, że coś nie halo. Poszłam do ginekologa, a tam ciąża. Nawet nie czułam, że w ciąży jestem :D Więc do planowania to jeżeli znowu nie będę miała niespodzianki, to nie planuje już więcej dzieci :)
 
Ja to zawsze miałam regularny okres, dopiero po ostatniej ciąży nie miałam nawet ponad 2 miesiące. I jak w kwietniu miałam ostatni okres to dopiero na początku lipca pomyślałam, że coś nie halo. Poszłam do ginekologa, a tam ciąża. Nawet nie czułam, że w ciąży jestem :D Więc do planowania to jeżeli znowu nie będę miała niespodzianki, to nie planuje już więcej dzieci :)
W jakim wieku masz dzieci?
 
Mi też zdarzał się brak okresu np. przez 40 dni. Zawsze na wiosnę. :) Lekarz po badaniu twierdził, że to ok. Cykle mam dosyc dlugie. W tym roku myślałam, że będzie to samo. Test zrobiłam chyba pod koniec czerwca. ;)
 
Ja jestem jedynaczka i myślałam że będę mieć jedna córkę, urodził się syn i już wiedzialam że nie może być sam, potem drugi syn i gdzieś Z tylu głowy pragnienie córki pozostało. Po poronienie to najważniejsze żeby było kolejne dziecko, płeć stała się nieistotna. Nawet imię dla chłopca mieliśmy, a tu taka niespodzianka i dar od losu- dziewczynka.
Ja się wychowałam w rodzinie wielodzietnej i może dlatego chce mieć tylko jedno dziecko ,ale może być tak że za parę lat zapragne drugiego dziecka w życiu nigdy nic niewiadomo... Ja chciałam mieć synusia i udało się ,ale jakbym miała córkę to też bardzo bym ją kochała, dlaczego nie [emoji6]Super że trafiła ci się wymarzona córka[emoji7]
 
Ja się wychowałam w rodzinie wielodzietnej i może dlatego chce mieć tylko jedno dziecko ,ale może być tak że za parę lat zapragne drugiego dziecka w życiu nigdy nic niewiadomo... Ja chciałam mieć synusia i udało się ,ale jakbym miała córkę to też bardzo bym ją kochała, dlaczego nie [emoji6]Super że trafiła ci się wymarzona córka[emoji7]
Ja chcialam jedno , ale jak zachorowala moja mama, jeszcze nie mialam dzieci , maz nie byl mezem to zostalam taka sama i wtedy pierwszy raz zabraklo mi kogos kto czyje jak ja, wtedy zmieniło mi się myślenie i priorytety. Wiedzialam że moje dziecko nie może być samo.

Co do płci jak już się dowiadujesz co się urodzi to bez znaczenia się staje płeć, myśli się o tym żeby zdrowe było. Chciałam dziewczynkę ale kocham moich synów i nie wyobrażam sobie życia i naszej rodziny bez nich, to jest naturalne.
 
Hej laseczki wiec wylądowałam w szpitalu 19 tc i otwarta szyjka macicy pobrali posiew czekam na wyniki do 6 dni i zakładają pessar Boże oby tylko utrzymać. Powodzenia dla was wszytkich
 
reklama
U mnie intensywność PMS zależała od diety - na warzywkach, zupkach, z niewielką ilościa tłuszczu, ale bez kawy, słodyczy, chleba nie miałam PMS. Tylko żyć było trudniej. :D
Tia, moc diety. Cukier niestety robi największe szkody jedne widoczne od razu część po czasie, kwestia psychiki szczególnie u dzieci a adhd widać zmiany po dietach.
 
Do góry