reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Haha a na tych wszystkich broszurkach, ktore zachecaja do karmienia piersia te matki sa takiee zadowolone i uśmiechniete [emoji16] ała, juz mnie suty bolą [emoji14]
To tylko tak na poczatku, jakis tydzien, dwa. Podczas karmienia uwalnia sie oksytocyna, tzw. hormon macierzynstwa. Ogarniala mnie wtedy niewyobrazalna blogosc i jednoczesnie sennosc. Wspaniale uczucie [emoji4] Mleko mi zaczynalo wyplywac jak tylko pomyslalam o malenstwie. Ja bardzo pozytywnie wspominam karmienie, pomimo nawalow i zastojow :-)
 
A powiedzcie,czy po porodzie sa jakies wizyty kontrolne u ginekologa? Czy właśnie tam sie wszystko obkurcza itp?
Po 6 tygodniach powinno się iść na wizytę kontrolną do swojego ginekologa.


Jak już minie nawał i nie bolą sutki to karmienie jest fajne. Ja się pożegnałam po 8 miesiącach z cyckiem, a na początku były problemy. Jak maluszek tak na ciebie patrzy tymi oczkami to super uczucie :D
 
Moja szwagierka urodziła 2 tyg temu córeczkę 57 i 2700 to wiem jakie to maleństwo poprostu jak laleczka [emoji7] ja się bałam wziąć na ręce bo mój jak się urodził to 4kg 60 cm to kawał chłopa wiec co innego a u ciebie jeszcze mniejsza bo 49 masakra jakie to musiało być malutkie [emoji3]
Ale potem bardzo szybko urosła już mamy dwa latka
 
Operację? O kurczę. Teraz to już w ogóle będę świrować na temat obkurczania macicy. Ja pierwszego dnia nie mogłam wstać z łóżka do łazienki, mąż mnie nosił, bo tak mnie brzuch bolał.
Ja po drugiej cc myślałam że się przrkrece bo podawali mi ketonal a on nie działał dopiero po 10godz męki ktoś wpadł na to żeby zmienić przeciwbólowe i dali paracetaamol.
 
reklama
Do góry