reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja 6 lat temu normalnie brałam cytryne i pani mi wciskały do szklanki. A syna rodziłam w marcu i w dniu porodu w nocy spadł śnieg wiec wychodzilismy do domu to było na dworze biało i miał na sobie body na długi i pajacyka na długi rękaw i na to misowy kombinezon do fotelika i przykryty kocykiem [emoji6]
 
reklama
Ja 6 lat temu normalnie brałam cytryne i pani mi wciskały do szklanki. A syna rodziłam w marcu i w dniu porodu w nocy spadł śnieg wiec wychodzilismy do domu to było na dworze biało i miał na sobie body na długi i pajacyka na długi rękaw i na to misowy kombinezon do fotelika i przykryty kocykiem [emoji6]
 
Witajcie mamuśki - napiszę jeszcze tu bo na zamkniętym już. Jestem po prenatalnych połowkowych. Wszystko dobrze, synuś rozwija się prawidłowo. Nie pisałam wczoraj po zwykłej kontrolnej wiz bo b.późno wróciłam. Niuniu ma 344 gram położenie główkowe, macica dł prawidłowa, łożysko wysoko i wszystkie narządy prawidłowe. Termin bez zmian 7.01 [emoji16][emoji8]
Właśnie przed chwilą zjadłam dwie brzoskwinki i bobo tak buszuje, że aż widac gołym okiem jak rusza się brzuch [emoji106] [emoji5]
 
Dziewczynki pytanie tak z innej beczki do tych które mają już dzieciaczki[emoji6]w co takie małe dzidzi ubrać przy wyjściu ze szpitala w zimę?jakiś kombinezon?
Ja miałam dla swojej taki kombinezon-śpiworek. Rodziłam na początku grudnia. I miał ten kombinezon miejsca do prowadzenia pasów w nosidle. Super to było, większe kupiłam i całą zimę używałam :)
 
Do magicznej tabelki można mnie dopisać :) połówkowe mam w poniedziałek i to będzie dokładnie 20t+1 a wizytę mam w piątek 31.08. We wtorek diabetolog zdecyduje czy będę musiała wstrzykiwać insulinę na noc :( a zapowiada się że tak :(
 
Witajcie mamuśki - napiszę jeszcze tu bo na zamkniętym już. Jestem po prenatalnych połowkowych. Wszystko dobrze, synuś rozwija się prawidłowo. Nie pisałam wczoraj po zwykłej kontrolnej wiz bo b.późno wróciłam. Niuniu ma 344 gram położenie główkowe, macica dł prawidłowa, łożysko wysoko i wszystkie narządy prawidłowe. Termin bez zmian 7.01 [emoji16][emoji8]
Właśnie przed chwilą zjadłam dwie brzoskwinki i bobo tak buszuje, że aż widac gołym okiem jak rusza się brzuch [emoji106] [emoji5]
Wspaniale [emoji4] [emoji4]
 
reklama
ja mam nadzieje ze po badaniu glukozy nie będę miała stwierdzone cukrzycy bo nie chxhcialabym się kuc zwłaszcza ze juz się kuje clexana co wieczor ...
 
Do góry