reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
jaaaa ale zazdroszczę :) my odkąd urodził się syn, 2 lata temu nigdzie nie byliśmy. Jestem już przemęczona, jeden dzień chociaż by się przydał wyjazdu jakiegoś
 
Kciuki za wszystkie dziewczyny :)
My dzisiaj mamy dzień sprzątania, czyli głównie sprzątamy pokoje dziewczyn, bo reszta jest czysta :p
Nie mam pomysłu na obiad, u nas nie jemy nic smażonego, bo mąż ma chory refluks. Ehh chyba jakąś zupkę ugotuję.

Dziewczyny muszę się pochwalić, w niedzielę mam rocznicę ślubu i mąż zabiera mnie do Pragi :) Wczoraj się dowiedziałam, bo to miała być niespodzianka, ale mąż stwierdził, że pewnie muszę sobie coś dokupić i mi powiedział wcześniej. Wracam dopiero w czwartek :szok::szok: Tyle dni bez dzieci, odpocznę za cały rok :D Wszystko już załatwił, nawet opiekę nad dzieciakami. Boję się trochę tak długiej trasy, ale damy radę :)


ale super :) my parę dni temu obchodziliśmy 7 a razem już 14 lat ;) miłego dnia mamuśki :D:D
kciuki za wizyty dziś ;)
ja juz w pracy ale od 01.09 zwolnienie juz tak ustawiłam z kierownikiem :)
 
Dzisiaj 21.. Za rowno 5 miesiecy kupa z nas ma termin.. Czujecie to? A duza czesc na koniec/poczatek roku to juz za .. 4 miesiace. O matko i corko przeciez to malo czasu jest ! [emoji14]
Nie strasz bo mnie się to takie odległe wydaje. Z jednej strony chciałabym żeby już zleciało a z drugiej to taka pelna obaw jestem i tyle rzeczy jeszcze zrobić trzeba.
 
Dzisiaj 21.. Za rowno 5 miesiecy kupa z nas ma termin.. Czujecie to? A duza czesc na koniec/poczatek roku to juz za .. 4 miesiace. O matko i corko przeciez to malo czasu jest ! [emoji14]
Wczoraj z mężem tak sobie siedzieliśmy i właśnie rozmawialiśmy o tym jak to już mało czasu zostało[emoji16]Z jednej strony nie mogę się doczekać ,chciałabym mojego skarba tulić w ramionach a z drugiej strony jak pomyśle o porodzie to aż mi serce szybciej zaczyna walić [emoji28]
 
reklama
Ja nie chce myśleć nawet o tym ile zostało ;p Nie wiem jak wyrobie z czwórką dzieci. Dobrze, że mąż przez miesiąc będzie w domu, bo nie wiem czy dam radę na początku.
A teraz to stwierdziłam, że biorę znieczulenie. Trzy razy się męczyłam, ale już czwartego to nie wytrzymam ;)
 
Do góry