reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dokładnie, ja też nie [emoji4]
Dobrze, że faceci tacy idealni nie? [emoji16][emoji16][emoji16]
W sumie moj mąż ma na bicepsach bo mocno przypakowal i na boczkach bo szybko przytyl a jemu zawsze idzie w boczki [emoji2] więc jemu na pewno moje rozstepy nie beda przeskadzaly. Ale jednak dla samej siebie chcialabym uniknac zeby czuc sie dobrze we wlasnym ciele [emoji4]
 
Taa facetom może zrobic się 1 rozstęp na plecach po ćwiczeniach (mój tak ma) i jeszcze są z tego dumni. :)
Mój to samo, ostatnio pokazuje mi jakich to nie ma rozstępów na bicepsach (chociaż ja tam niewiele widziałam[emoji23]) i mówił to tak z żalem a w oczach duma jakie to mu bicki nie urosły i jaki nie jest macho haha [emoji16]
 
Ja dzisiaj o 18 wizyta u gin mam nadzieje ze poznam płeć w końcu :) połówkowe mam na 30 sierpnia ale nie wiem czy to nie za szybko dzisiaj dopytał gin bo to będzie 20 tydzień. Trzymam za wszystkie dzisiaj się badające dziewczyny kciuki oby wszytko było po waszej myśli.
Podobno polówkowe od 18 tyg można robić, więc będzie ok
 
Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty

17.08:
@Anga79 wizyta

20.08 - @MojrAnka połówkowe, @paulenka91 połówkowe, @Dariana wizyta, @Ilona80 wizyta, @eulalia83 wizyta, @Inka91 wizyta
21.08 - @eulalia83 połówkowe, @asiaxkk wizyta, @Michalina2018 połówkowe
22.08 - @Talka92 wizyta, @Asia92 wizyta, @alla31 wizyta, @Wk007 połówkowe
23.08 - @Misza95 połówkowe + URODZINY [emoji512] @Kokoszka356 połówkowe, @Anga79 połówkowe, @Moni2791wizyta
24.08 - @Ilona80 połówkowe, @Justyna16235 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe, @reqiem wizyta, @Monika11118 wizyta, @Veronika_k połówkowe, @Kuskus połówkowe, @Margot86 prenatalne, @sweetdream09[/USER] połówkowe, @Lilli1234 połówkowe
28.08 - @Asia92 połówkowe, @AniaWaa połówkowe, @marzenka1810 połówkowe, @justys0702 wizyta
29.08 - @Talka92 połówkowe + URODZINY! [emoji512], @asiaxkk połówkowe, @olakaczmarek7 wizyta
30.08 - @Asiula86 wizyta, @perell wizyta, @Lilli1234 wizyta, @sweetdream09 wizyta, @Moni2791 połówkowe, @kasia.87 połówkowe
31.08 - @Camilla29love wizyta
03.09 - @Tasza wizyta, @martag86 wizyta, @justys0702 połówkowe
04.09 - @bojąca połówkowe, @Linoone połówkowe, @Malwina1985 wizyta
06.09 - @kropka4x4 wizyta
07.09 - @arielka94 wizyta
10.09 - @Margot86 wizyta
11.09 - @bojąca wizyta, @Kuskus wizyta
13.09 - @Malwina1985 połówkowe, @arielka94 połówkowe, @violetta.sc połówkowe, @Justi31 połówkowe, @Olusiaczek19 wizyta
14.09 - @madzialeenka84 połówkowe
17.09 - @violetta.sc połówkowe
18.09 - @madzialeenka84 wizyta
19.09 - @Tasza połówkowe, @Justyna16235 wizyta
20.09 - @Asiula86 połówkowe
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]


Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki. Jakby było trzeba coś dopisać/zmienić to prosze o info [emoji4]

Anga dziś kciuki u Ciebie [emoji110][emoji110][emoji110]
Miłego dnia wszystkim[emoji173][emoji171][emoji169][emoji170][emoji172][emoji173]
22.08 i ja mam polówkowe, a wizytę na NFZ 5.09.
Bardzo proszę o dopisanie
 
Ostatnia edycja:
UWAGA UWAGA!
Pod tym postem czekam na zgłoszenia osób, które są chętne na wpisanie do wątku zamkniętego!
Przypominam, że przyjmujemy tylko AKTYWNE osoby! Buszujące w krzakach niestety nie, taka wola reszty :) Wątek zamknięty stworzony po to by swobodnie rozmawiać na wszystkie tematy bez uczucia, że ktoś "obcy" czyta nasze żale na temat swoich macic, pochw albo np problemów małżeńskich ;)
Do jutra czekam na listę osób :)
Przepraszam, mialam zawalony weekend. Czy mogę sie dopisać do zamknietej grupy?
 
Nie nieee [emoji23] po prostu duzo jem i woda mi sie gromadzi. Na poczatku mialam tylko mdlosci, nie wymiotowalam, czulam takie ssanie ze musialam jesc zeby czuć sie dobrze. W duzej mierze to moja wina, ze mam juz tyle na plusie, ale dziwi mnie to ze duzo z Was zastanawia sie czy 1, 2, 3kg to nie za duzo [emoji2] dzidzia rosnie, mamy wiecej krwi itd wiec to raczej normalne [emoji4] zazdroszcze tym ktore schudly, bo naprawde by mi sie przydalo [emoji12] a zapewne schudly te i tak szczuple, taka ironia losu [emoji2]
ja przed ciążą nie miałam nadwagi, ważyłam 58 kg przy wzroście 170 cm, więc tak normalnie raczej. Teraz to druga ciąża i tyję dużo szybciej niż w pierwszej, już mam na plusie 7 kg a jestem w 21 tyg a z pierwszym dzieckiem w tym tygodniu miałam 3 na plusie..
 
ja przed ciążą nie miałam nadwagi, ważyłam 58 kg przy wzroście 170 cm, więc tak normalnie raczej. Teraz to druga ciąża i tyję dużo szybciej niż w pierwszej, już mam na plusie 7 kg a jestem w 21 tyg a z pierwszym dzieckiem w tym tygodniu miałam 3 na plusie..
Ja jestem w pierwszej ciąży. Zaczynałam od wagi 52 przy 166 cm. Dziś stanelam i się przestraszyłam jak zobaczyłam 58 kg (18 tydzień). Nigdy w życiu jeszcze tyle nie ważyłam. Źle się z tym czuję. wydaje mi się, że waga idzie za szybko do góry. Nawet majtki zrobiły się na mnie za małe. Może trzeba wprowadzić jakieś ograniczenia żywieniowe .
 
reklama
Ja jestem w pierwszej ciąży. Zaczynałam od wagi 52 przy 166 cm. Dziś stanelam i się przestraszyłam jak zobaczyłam 58 kg (18 tydzień). Nigdy w życiu jeszcze tyle nie ważyłam. Źle się z tym czuję. wydaje mi się, że waga idzie za szybko do góry. Nawet majtki zrobiły się na mnie za małe. Może trzeba wprowadzić jakieś ograniczenia żywieniowe .
no ja ciągle sobie to powtarzam, ale jakoś mi nie wychodzi. To nie tak, że non stop jem ale jednak jestem co chwila głodna. Nie rośnie mi tylko brzuch, ale też nogi i twarz.. Źle sie z tym czuję, ale jednak każda próba przystopowania kończy się odwrotnym efektem.
Ty byłaś szczuplejsza przed ciążą, więc musisz troszkę więcej przytyć :) tak mówią
 
Do góry