reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

no ja ciągle sobie to powtarzam, ale jakoś mi nie wychodzi. To nie tak, że non stop jem ale jednak jestem co chwila głodna. Nie rośnie mi tylko brzuch, ale też nogi i twarz.. Źle sie z tym czuję, ale jednak każda próba przystopowania kończy się odwrotnym efektem.
Ty byłaś szczuplejsza przed ciążą, więc musisz troszkę więcej przytyć :) tak mówią
Zapytam o to lekarza na wizycie. Ale ze mną to jest tak, że jak zaczęła mi spadać hemoglobina to zaczęłam się zmuszać do jedzenia mimo wcześniejszych mdłości, żeby dostarczyć jak najwięcej składników odżywczych i może dlatego taki efekt.
 
reklama
Ja mialam takie mdłości całodniowe, że tylko jedzenie mi pomagało. Nie wymiotowalam ale za to co chwila musiałam coś podjadać.
Ja też miałam takie mdłości całodobowe i do tego ten paskudny niesmak w ustach,ale ja nie jadłam co chwilę bo poprostu bałam się przytyć i jakoś przetrwałam ten okres ,ale nie powiem to był ciężki czas, praktycznie przeleżałam [emoji18]
 
Hej, ja mam to samo - popękane naczynka na udach i na piersiach. Tez zastanawiałam się czemu. przytyłam 2 kg a jestem w 18 tygodniu wiec to raczej nie od wagi.
no ja jadłam, bo mam dwulatka w domu. Więc nie mogłam sobie pozwolić na niedyspozycję.
A co do naczynek to mi np. na twarzy pękło naczynko, teraz to wygląda jak pryszcz z pajęczyną.. byłam u dermatologa, teraz nic z tym zrobić nie mogę ale po ciąży mam usunąć laserowo, podobno 5 min roboty. W ciąży pękanie naczynek to podobno czeste zjawisko.
 
reklama
no ja jadłam, bo mam dwulatka w domu. Więc nie mogłam sobie pozwolić na niedyspozycję.
A co do naczynek to mi np. na twarzy pękło naczynko, teraz to wygląda jak pryszcz z pajęczyną.. byłam u dermatologa, teraz nic z tym zrobić nie mogę ale po ciąży mam usunąć laserowo, podobno 5 min roboty. W ciąży pękanie naczynek to podobno czeste zjawisko.
Ja też jadłam normalnie, prawie codziennie obiad i nie mam w domu takiego małego dziecka...wogóle śniadanie i obiad to u mnie podstawa!Przed ciąża fakt nie odżywiałam się za dobrze ale jak tylko dowiedziałam się o ciąży podwyższyłam sobie kaloryczność posiłków i oczywiście staram się dostarczać to co jest cenne ...chodziło mi o to że w trakcie tych mdłości nie jadłam co chwilę ,tylko tak normalnie 4-5posiłków dziennie [emoji6]
 
Do góry