reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Ja mam wrażenie, że mi brzóch urósł do tego momentu jak mam i stanął [emoji14] nawet moja mama co nie widzi mnie codziennie mówi ostatnio, że myślała, że wejde z wiekszym brzuszkiem, a tu nie ma różnicy. Ale dzidzia rośnie to się nie martwie.
Mi się zdecydowanie nie chce codziennie smarować, tylko nogi, a brzuch i piersi to jak mi się przypomi. W ogóle ja mam rozstępy na udach przy kolanach[emoji23] nie mam pojecia czemu w takim miejscu.. [emoji23]

To są rozstępy typowo „wzrostowe”. Miałaś skok wzrostowy, kości rosły i najzwyklej w swiecie skóra nie nadążała.
 
reklama
Ja też mam dzieci po 4 kg [emoji14] Teraz miałam najmniejsze 3650g :) A rodzę po ok. 4,5h. Też mi w ok. 8 miesiącu zaczęły wychodzić i już ich nie mogłam powstrzymać [emoji14]
Nie ma co się przejmować, mój mąż kocha moje rozstępy i nazywa mnie tygrysem [emoji14]

W tabelce napisałaś mi, że mam termin na 21, a ma na 12 :)


Mam tak samo :/ W każdej ciąży sporadycznie zjem coś słodkiego, a tyje. Trzymam kciuki za wizytę :)
O popatrz, czeski błąd, bo miejsce jwat dobre [emoji16] juz zmieniłam.
 
Dzień Dobry ,dziś też mam wizytę tylko że na NFZ i bez USG więc już nie dopisywałam, bo prywatnie mam w środę z USG [emoji6] także mam tydzień wizytowy . Dziś z rana się zwazylam żeby no doznać szoku na wadze u położnej i niestety już + 5 kg [emoji58] słabo ..pociesza mnie to że wciąż wykorzystuje swoją rezerwę bo przed ciążą schudłam prawie 10..
Nie jem słodyczy, nie słodzę , a i tak tyje ..i co zrobić [emoji31]

Z tym tyciem to niestety jest tak, że organizm przy każdej okazji będzie dążył do najwyższej wagi jaką miał. Tak to natura sprytnie wymyśliła, bo dla organizmu tłuszcz = zapas na trudny czas.
 
Dzień Dobry ,dziś też mam wizytę tylko że na NFZ i bez USG więc już nie dopisywałam, bo prywatnie mam w środę z USG [emoji6] także mam tydzień wizytowy . Dziś z rana się zwazylam żeby no doznać szoku na wadze u położnej i niestety już + 5 kg [emoji58] słabo ..pociesza mnie to że wciąż wykorzystuje swoją rezerwę bo przed ciążą schudłam prawie 10..
Nie jem słodyczy, nie słodzę , a i tak tyje ..i co zrobić [emoji31]
Jem wszystko jak leci i ciekawe co dziś waga pokażę [emoji6]
 
reklama
Do góry