reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

No wlasnie ja nie znam plci a jak na polowkowych sie nie pokaze to dopiero bedzie ;) Cala rodzina czeka razem ze mna jak na szpilkach na usg polowkowe [emoji87] Dlatego chyba na poczatek zaatakuje apteke. Bede zamawiac pewnie przez Gemini, jest tam stosunkowo najtaniej. Chyba w weekend zrobie liste wyprawkowa :-)
Też już czekam na tą płeć i mam nadzieje, że się pokaże! Niby mi było obojętnie, w sumie dalej jest, ale chce już wiedzieć! :D No doobra troszkę się wkręciłam, że to dziewczynka :D Mój M też syn syn, a ostatnio się śmiał, że "z dwojga złego to chyba lepiej żeby córka była" :biggrin2: Ciekawe co mnie tam kopie hehe :D
 
reklama
Ja też nakręcona jestem na dziewczynkę. Jak się nie uda, to nie wiem. Chyba do trzech razy sztuka :-D Szkoda, że teraz nie celowaliśmy w dziewczynkę. Wydaje mi się, że trafiliśmy w sam środek owulacji a wtedy najczęściej jest chłopiec. Ale zobaczymy :)
 
Ja czekam do tego połówkowego, bo jeszcze jakoś nie mam odwagi nic kupować. Ale potem to ruszę z kopyta :D Dzisiaj widziałam body taaakie słodkie i chciałam kupić, ale mówię niee, wytrzymam jeszcze te pare tygodni :D
Powiem Ci że mnie też ciągle powstrzymuje kupowanie co prawda coś tam kupiłam ale tylko tyle[emoji6]nawet listy nic nie zrobiłam[emoji16]
 
Ja też nakręcona jestem na dziewczynkę. Jak się nie uda, to nie wiem. Chyba do trzech razy sztuka :-D Szkoda, że teraz nie celowaliśmy w dziewczynkę. Wydaje mi się, że trafiliśmy w sam środek owulacji a wtedy najczęściej jest chłopiec. Ale zobaczymy :)
Ja ostatnie dwie dziewczyny zrobiłam w owulację, więc może i tobie wyjdzie :p
 
Ja też nakręcona jestem na dziewczynkę. Jak się nie uda, to nie wiem. Chyba do trzech razy sztuka :-D Szkoda, że teraz nie celowaliśmy w dziewczynkę. Wydaje mi się, że trafiliśmy w sam środek owulacji a wtedy najczęściej jest chłopiec. Ale zobaczymy :)
U mnie się jakby sprawdziło ,synowie w owu, a teraz córka i w ogóle dla mnie szokiem było że jestem w ciąży , bo przytulanie było kilka dni przed ..[emoji6]
 
Ja też nakręcona jestem na dziewczynkę. Jak się nie uda, to nie wiem. Chyba do trzech razy sztuka :-D Szkoda, że teraz nie celowaliśmy w dziewczynkę. Wydaje mi się, że trafiliśmy w sam środek owulacji a wtedy najczęściej jest chłopiec. Ale zobaczymy :)
Kiedyś byłam na forum planowania płci dziecka i powiem szczerze że to wszystko to jest loteria. Dziewczyny takie cuda robiły i nie wychodziło że ten odstęp to się tylko w 50 % potwierdza.
 
reklama
Do góry