reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja to apropo tego monitora oddechu to gdzieś czytałam że do roku czasu żeby dziecku nie kłaść do łóżeczka ani kołdry ani poduszki że czym mniej tym lepiej A dziecku do spania założyć taki śpiworek i tak nad tym myślę
Zgadzam się. Śpiworki są super! U mnie było puste łóżeczko, tylko właśnie bobas w śpiworku. Nie rozkopie się, nie zarzuci nic na głowę. Tylko to sprawdza się tylko w zimie. Latem trochę za gorąco, wtedy lekka pieluszka wystarczy, zawinieta o drugi koniec łóżeczka i też nic sobie na głowę nie naciągnie :)
 
reklama
Nam też nie działa, więc doskonale Cię rozumiem. Jak mam gdzieś jechać w upał, to cierpię. Na szczęście dziś u nas w miarę chłodno, popadało i zupełnie inne powietrze jest.



W dotyku też, ale po prostu to czuję bez dotykania nawet. Tak jakby lekko ciągnie mnie.
No to chyba tak nie mam póki co
 
Moim zdaniem to chyba zbędny gadżet,zamiast tego można użyć poduchy typu C właśnie jeżeli już się ją ma. Ja ogólnie przyznam szczerze ze obawiam się wszelkich poduszek misiów ochroniaczy nawet kołder , przez właśnie możliwość uduszenią chyba wolałabym aby dzidzia w zimie spala tylko w rozku. A jakie jest wasze zdanie bo ten temat bardzo mnie nurtuje szczególnie jak to jest potem w praktyce czy zdarzyło się wam ze dziecko się zakrylo bądź odwróciło buzia w stronę pościeli lub ochraniacze?

Ja z rożków nie korzystałam wcale, więc nie polecam. Ale za to polecam śpiworki do spania. Dzidzia nie rozkopuje nic nogami, więc nie ma szansy na uduszenie, a dwa, że się w nocy nie odkryje i ma cieplutko. Ja mam ich 5-6 sztuk i bardzo mi się sprawdziły.
 
Tez mam takie twardnienie I ciagniecie brzucha jak leze na plecach. Slyszalam,ze to jest normalne. Zapytam jeszcze na wizycie z ciekawosci.

Mi brzuch nie twardniej wcale, ale lekarz pyta na każdej wizycie. To się chyba fachowo nazywa, że macica się stawia. Wydaje mi się, że jak zbyt często w ciagu dnia, to należy brać nospę rozkurczowo. Musicie podpytać lekarzy.
 
Dziewczyny,a tak z innej beczki,czy gin bada Wam piersi? Bo czytalam gdzies,ze od piersi to jest radiolog I onkolog. Moj to sie nigdy nie zajaknal na ten temat wiec chodze raz w roku na usg do onkologa.

Mój gin nigdy nie badał mi piersi. 4 lata temu poprosiłam o skierowanie na pierwsze w życiu usg piersi i od razu wyszedł guz 2.5/1.5cm Rok temu w lipcu miałam operację usunięcia nowotworu niezłośliwego prawego sutka. Od tej pory jestem pod stałą kontrolą chirurga onkologa. Także polecam samobadanie piersi i jednak upominać o usg każdego roku. Ja to zaniedbałam. Tym bardziej, że nie miałam żadnych dolegliwości bólowych. Poszłam, bo już kumpela na mnie „krzyczała”, że taka stara i ani razu nie byłam [emoji6]
 
Zgadzam się. Śpiworki są super! U mnie było puste łóżeczko, tylko właśnie bobas w śpiworku. Nie rozkopie się, nie zarzuci nic na głowę. Tylko to sprawdza się tylko w zimie. Latem trochę za gorąco, wtedy lekka pieluszka wystarczy, zawinieta o drugi koniec łóżeczka i też nic sobie na głowę nie naciągnie :)


A widzisz to super poznać opinie kogoś innego. Bo są te śpiworki takie i na zimę i na lato dostosowane do pory roku więc myslalam kupić ten i ten ale pieluszka jak będą takie upały jak teraz pewnie też wystarczy. Ja miałam upatrzone łóżeczko wiecie taki zestaw ponad 20 elementow i teraz myślę że wtedy chyba z tego zrezygnuje od szwagra wezmę te łóżeczko bez żadnych baldachimow proste i wtedy te spiworki:)
 
Dziś kurier mi dostarczył :) prezent - niespodzianka od męża. Tylko jeszcze nie wiem jak się z tym śpi.
DSC_0101.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0101.JPG
    DSC_0101.JPG
    1,6 MB · Wyświetleń: 335
reklama
Do góry