reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Mój gin nigdy nie badał mi piersi. 4 lata temu poprosiłam o skierowanie na pierwsze w życiu usg piersi i od razu wyszedł guz 2.5/1.5cm Rok temu w lipcu miałam operację usunięcia nowotworu niezłośliwego prawego sutka. Od tej pory jestem pod stałą kontrolą chirurga onkologa. Także polecam samobadanie piersi i jednak upominać o usg każdego roku. Ja to zaniedbałam. Tym bardziej, że nie miałam żadnych dolegliwości bólowych. Poszłam, bo już kumpela na mnie „krzyczała”, że taka stara i ani razu nie byłam [emoji6]
Rowniez uwazam, ze warto robic profilaktycznie usg piersi. Mi dawno temu jakis lekarz ot tak zlecil i okazalo sie, ze mam torbiele. Teraz badam co roku. Takze warto :)
 
Właśnie spojrzałam na czym polega spanie na tej poduszce. Ja tak śpię całe życie tylko z kołdrą. ;) Zawijam się w kokon - jeden brzeg pod plecy, a z przodu pod głowę i między kolana. Poduszka jest widzę też do karmienia, chyba rozważę zakup.
 
Właśnie spojrzałam na czym polega spanie na tej poduszce. Ja tak śpię całe życie tylko z kołdrą. ;) Zawijam się w kokon - jeden brzeg pod plecy, a z przodu pod głowę i między kolana. Poduszka jest widzę też do karmienia, chyba rozważę zakup.
Ja tak śpię wykorzystując męża :D
 
Właśnie spojrzałam na czym polega spanie na tej poduszce. Ja tak śpię całe życie tylko z kołdrą. ;) Zawijam się w kokon - jeden brzeg pod plecy, a z przodu pod głowę i między kolana. Poduszka jest widzę też do karmienia, chyba rozważę zakup.
Jeśli chodzi ci o tą duża poduche, że potem użyjesz do karmienia, to ja sobie tego nie wyobrażam. Ona jest ogromna! Musiałabyś się nią cała owinąć ;)
Ja tak śpię wykorzystując męża :D
Ahahaha ja też. Ale teraz jak jest gorąco to nie da rady, bo mi za gorąco ;)
 
Jak Wam idzie kompletowanie wszystkiego dla maluszka? Ja mam tylko pieluszki i wózek póki co. Coś tam dostane od rodzeństwa po ich dzieciaczkach, ale za dużo pewnie tego nie będzie bo wszyscy się spodziewamy ;)
 
reklama
Jak Wam idzie kompletowanie wszystkiego dla maluszka? Ja mam tylko pieluszki i wózek póki co. Coś tam dostane od rodzeństwa po ich dzieciaczkach, ale za dużo pewnie tego nie będzie bo wszyscy się spodziewamy ;)
Ja nie mam jeszcze zupełnie nic, jakoś dla mnie za wcześnie. Myślę, że po połówkowych zacznę coś zbierać ;) Na razie tylko robię rekonesans po stronach i sklepach :D
 
Do góry