reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

boksery są bardzo fajne, oczywiście zdarzają się stuknięte egzemplarze(i ich wady pogłębiane przez głupich właścicieli).Ale tak ogólnie to bardzo łagodne, wesołe i cierpliwe psiaki.
 
reklama
no i właśnie dlatego po cięzkich wyborach który będzie odpowiedni poza berneńczykiem wybralismy boksera :-)
i już się nie moge doczekać naszego kolejnego członka rodziny :-)
 
persefona odradzam pilot.. z wiadomych względów.. będzie wciskać co podejdzie pod rękę .. i zapewne zmieni wam nie raz kanał waszym pilotem :-p

i też odradzam ten fotelik samochodowy dla lalki.. Viki ma taki i szczerze to nie za bardzo się nim bawi... woli w wózku wozić... lalkę ... lub kłaść spać do łózeczka...
pomyśl sama co moze Gabi robić z fotelikiem w którym lala tylko leży zapięta ;-) nic :-p
my na szczęscie to dostaliśmy .. za darmo dobry gadźet ale wydawać pieniędzy szkoda ;-)
 
jakby ktoś znalazł auto(możliwie duże) z otwieranymi drzwiami(maską w opcji) to proszę o znak.Dymny, świetlny jakikolwiek:rofl2: bo nie mogę nic sensownego ..
 
Kamcia to autko to jest na 5minut zabawy i to nie ze względu na cenę tylko jakość - do kitu! Szymcio dostał takie kiedyś i prawie od razu mu się coś tam połamało. Jaipur- jak coś trafię to dam znać :)
a co do pieska to zazdroszczę :* fajnie :)) ja pamiętam Wy już dawno dawno chcieliście pieska :))

My zapewne kupimy coś ze sklepu bo jednak nie ma to jak pomacać i obczaić na żywo bo na tym all nie wiem od czego zacząć i czego szukac a tak liczę że coś wpadnie Nam w oko ;) hehe

edit :Jaipur - http://allegro.pl/mercedes-glk-350-4matic-1-24-czarny-licenc-rastar-i2791403547.html
 
Ostatnia edycja:
Kamcia no właśnie z tych względow myśałam o pilocie, bo młody non stop bierze nasz i ucieka,włączając i przełączając wszystko co się da :p A jakby miał swoj, to może by odpuścił ;)
A co do Gabi - nic mi konkretnego jeszcze nie podeszło...Ten fotelik, to ona chciała do tych lalek co ma,bo się opiekuje.Wózek i łóżeczko już ma.No i akcesoria typu-nocnik,mleko,miska też.. Jak nic nie wymyślę, to kupię jej coś z seri Littlest Pet Shop, bo zbiera.Ma ponad 50 figurek już, jakies autko i domek.
Ostatnio interesuje się pracami ręcznymi, więc może jeszcze coś takiego się skuszę:
- Ciastolina - WAFLE, GOFRY, DESERY - ZESTAW :) (2774180533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- PANDA - ZWIERZAK DO DEKOROWANIA LPS (31986) (2766667785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- a tą bransoletkę widziała gdzieś w reklamie i chce :) -> BIZU Zestaw 2 PAK koraliki BIŻUTERIA - FUNKY 158/9 (2765197365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a jairpur ja się nie znam na autkach, ale mojego M brat kupuje 5-latkowi autka z firmy Hot Wheels. Mówi,że przerabiali różne auta i te są wytrzymałe :)
 
reklama
Do góry