reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

Święta idą, idą święta...

Maja a Wy święta w PL czy w DE spędzacie???
Wózeczek piękny:):) Ja nad tym skoczkiem też się zastanawiałam, nawet miałam chrzestnym podsunąć ten pomysła ale kurka nie wiem czy Igor będzie na tym siedział, on ostatnio jojczy jak się go na coś innego sadza niż krzesło lub łóżko :/

Chrzestnym podsunęłam narzędzia do kupienia NARZĘDZIA Z OCZKAMI DLA MALUSZKA DŹWIĘKI - 3 WZORY (2782417122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
my skoczka mamy u Staśka:-p tyle dosiadania wystarczy, poza tym jakiegoś szału nie ma.Bardziej grzmocenie.
będzie kotek lulu hasbro:-phttp://www.youtube.com/watch?v=fthvzcmQGaU
a sanki na Mikiego już przyjechały:-p

p.s wózek dla lalek zacna rzecz, Prezes napewno by chciał.Bo grzmoci jak tylko gdzies spotka.No ale wiecie, nie wypada mu;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny super pomysły.
Ja na Mikołaja, to myślę że dla mojego czekoladowego potwora dobry będzie kalendarz adwentowy, ciekawe czy uda mi się wytłumaczyć że jedna czekoladka dziennie:-D
A pod choinkę szukam wielkiego konia bujanego.
 
Dziewczyny, czy te koty/psy chodza? w tym reklamach sa noszone tylko, wiec nie wiem. A przyznam, ze jest to moj typ na prezent rowniez, bo milosc kocio-psia jest niezmierna u Filipa :-)

Maja skoczek jest tez super, nasza znajoma Hania ma taka zielona krowke i chlopcy lubia na niej skakac, jak tam jestesmy. :-)
 
Racja piękne pomysły a te kociaki super bajer!
i mój Filis też byłby bardzo zadowolony bo uwielbia kotki ale to raczej prezent pod choinkę a na mikołaja jeszcze nie wiem .
dla Szymcia to pomysłów masa ale zobaczymy co ostatecznie . :-)
 
maja Vika miała okazję skakać na skoczku i powiem Ci że fajna zabawa ale na dwór... na wakacje miała wtedy hmmm roczek i 4 miesiace ale uważam że trochę później byłaby już na niego za duża i jeszcze są skoczki i skoczki bo jedne mają zbyt duże głowy i się przewracają do przodu a inne są wymiarowe i stoją ładnie :-p

my na Świeta bierzemy pieska będzie to bokser i niech mi ktoś czasem nie pisze że zwierze to nie zabawka itp;.. bo to bardzo przemyślana decyja (już od ponad roku myśleliśmy nad psem i w końcu się zdecydowaliśmy i po prostu z tym że zaraz będą Święta będzie to świateczny prezent dla nas wszystkich)
 
reklama
bubbles na początku chcielismy berneńczyka ale ze zwględu na długą sierść przy dzieciach , i cene u nas 800e zrezygnowaliśmy i szukalismy innego i w końcu zdecydowaliśmy wspólnie że bedzie to bokserek :-)
 
Do góry