reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

dzięki Ypra bo już zaczęłam się zastanawiać czy nie oddać ;p a właśnie jak gdzieś jesteśmy i ktoś ma taki jeździk to chwalą...
 
reklama
chmurka moja Emma ma taki jeździk tylko że syrenkę Ariel i chętnie do dziś na nim jeździ.. jak tylko Viki wsiada na rower to Emma na pchacz i ganiają się po osiedlu :-)
nie oddawaj jździka on posłuży na dłuuugo :tak: na tym co jeździ Emma to Viki jeszcze czasami siada i jeździ :-)
więc zabawa superowa ;-) sama pewnemu chłopcu na 1,5 roczku to kupowałam :tak:
Matusia u nas też lalki bobasy na topie :-p i o dziwo te lalki u Viu tez były na topie w tym samym wieku a później już nie :-p
no ale teraz wracają bo jak widzi Emkę to bawią się razem ;-)
a kameleon :-) fajna sprawa:-)

 
Chmurka Marti nasza też do tej pory na jeździku śmiga, identycznie jak Julek dostała na roczek. Albo spaceruje z jeździkiem po domu. Polecam i ze swojej strony.
 
juniorek podobny jeżdzik ujeżdzał u 2 kolegów, to zabawka napewno nie na chwilę.Więc teraz też jest sens jest zakupu jesli ktoś nie ma.
U nas też na roczek był jako prezent, na 2 latka będzie rowerek biegowy:-p jak ten czas leci..
 
O ja już się rozglądam za rowerkiem biegowym, z konia zrezygnowałam. W tesco był szał, ludzie z koszami wypchanymi zabawkami. No i my też nie byliśmy gorsi. Kilka pudełek lego, 1 barbie, rozkładany autobus dla Krzysia pod choinkę, zestaw ciastoliny i nie wiem co jeszcze. Niestety wszystkim dzieciakom z rodziny, nie udało się wybrać.
 
Chmurka, myślę tak jak dziewczyny, że jeździk jeszcze dłuuugo posłuży:tak:

Jaipur, Ypra macie z biegowych już coś na oku?
 
Jakie lalki bobaski polecacie? Chciałabym żeby piła z butelki na niby i smoczek brała ni i może płakała i spała. Jedzenie i picie prawdziwe oraz kupki odpadają!
 
reklama
Matusia - Pola niedawno dostala bobaska - lalke Agatke - ma buteleczke do picia i robi 'A kuku' i szuka mamusi, Pola jest zachwycona, a jak dla mnie wystarczy to :)) aha mruzy tez oczka, ktore Polka probuje jej wydlubac :-)
 
Do góry