reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

No on to wybredny. Jak mu kupiłam te parówki natur z biedry to prawie zwymiotowal jak je jadł [emoji3]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Zuza ja tak pije z 1 litr wody i 1 litr kawy inki:biggrin2:. Woda mi już śmierdzi i nie mogę na nią patrzeć. Dzisiaj zakupiłam sobie soki warzywne i owocowe.
Te parówki z biedronki zadomowiły się w mojej lodówce. Mąż je uwielbia, mi też posmakowały, no i Filipowi :)
U mnie dziś obiad z ala'antkowego blw. Ja też zjadłam. Pycha:
Link do: Ala'Antkowe BLW » Drobiowe pulpeciki idealne na początek BLW
Zamiast kurczaka dałam indyka.
 
Zuza ja tak pije z 1 litr wody i 1 litr kawy inki:biggrin2:. Woda mi już śmierdzi i nie mogę na nią patrzeć. Dzisiaj zakupiłam sobie soki warzywne i owocowe.
Te parówki z biedronki zadomowiły się w mojej lodówce. Mąż je uwielbia, mi też posmakowały, no i Filipowi :)
U mnie dziś obiad z ala'antkowego blw. Ja też zjadłam. Pycha:
Link do: Ala'Antkowe BLW » Drobiowe pulpeciki idealne na początek BLW
Zamiast kurczaka dałam indyka.
Wygląda smakowicie [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ciastko zjadłam rano do kawy i jak dla mnie takie sobie. Robiłam na sodzie i jest wyczuwalna, następne zrobię na proszku. I dałam mało cukru (ksylitolu) i są mało słodkie. Może z miodem byłyby lepsze.



zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Kasiu od czego zaczęłaś przygodę z blw? Jak przeszłaś z papek do jedzenia w kawałku? Dominikowi daję czasem owoc spróbować jak ja jem i jak ugryzie dziąsłami kawałek to wypluwa...
Dziewczyny zrobiłam to kaszotto na obiad. Zastanawiam się czy nie będzie tego zbyt wiele jak zrobię do niego surówkę(kapusta kiszona, pół papryki, jabłko, cebula, marchewka, natka pietruszki, łyżka oliwy) ?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry