reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Link do: DIETETYCZNA PIZZA NA KALAFIOROWYM SPODZIE (202 KCAL)

Co za patent! [emoji33] Będzie trzeba spróbować, zamiast cudować z mąkami [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Kasia przytulam:* Napewno.nie jest Ci lekko z tą dietą :(
Mnie ciągnie do słodkiego a mąż wcina Ferrero Rocher:/ I jeszcze mówi zjedz sobie, przecież jedno Ci nie zaszkodzi... Więc wzięłam migdały. Taki szczuplak nigdy nie zrozumie jak to jest...:(
Ja mam gdzieś przepis na "ryż do obiadu" z kalafiora :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż wpidala pizzę. No co za zapachy, co za widoki, co za odgłosy. Zwariuje tutaj.
No nie, serca chłopina nie ma!
Robiłam. Niezła ale nie oszuka 100%[emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Smak kalafiora pewnie jest nie do zabicia [emoji23] ale zrobię to z ciekawości, z tym, że powiem sobie, że to zapiekanka warzywna, a nie pizza, bo chyba bym się popłakała z żalu [emoji23]
Kasia przytulam:* Napewno.nie jest Ci lekko z tą dietą :(
Mnie ciągnie do słodkiego a mąż wcina Ferrero Rocher:/ I jeszcze mówi zjedz sobie, przecież jedno Ci nie zaszkodzi... Więc wzięłam migdały. Taki szczuplak nigdy nie zrozumie jak to jest...:(
Ja mam gdzieś przepis na "ryż do obiadu" z kalafiora :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No następny bez serca!

Mój to tylko boczek i pringlesy wpierdziela, a tego to mu nie zazdroszczę ani trochę [emoji23]

U nas w domu nie ma już grama słodyczy. Walentynkowe zjedzone. Została tylko gorzka czekolada, ale nie mam na nią najmniejszego smaku [emoji33]

8une3e3kck8m6mea.png
 
No nie, serca chłopina nie ma!

Smak kalafiora pewnie jest nie do zabicia [emoji23] ale zrobię to z ciekawości, z tym, że powiem sobie, że to zapiekanka warzywna, a nie pizza, bo chyba bym się popłakała z żalu [emoji23]

No następny bez serca!

Mój to tylko boczek i pringlesy wpierdziela, a tego to mu nie zazdroszczę ani trochę [emoji23]

U nas w domu nie ma już grama słodyczy. Walentynkowe zjedzone. Została tylko gorzka czekolada, ale nie mam na nią najmniejszego smaku [emoji33]

8une3e3kck8m6mea.png
Zazdroszczę.... ja tylko chodzę i patrzę co podjesc :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Link do: DIETETYCZNA PIZZA NA KALAFIOROWYM SPODZIE (202 KCAL)

Co za patent! [emoji33] Będzie trzeba spróbować, zamiast cudować z mąkami [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
Jakoś do mnie nie przemawia.
A jakbym zrobiła w domu, to sama musiałbym ją zjeść [emoji23]

Co do słodyczy to u mnie w domu są zawsze, ale mnie nie kuszą.
Nawet kupiłam sobie fit batoniki i schowałam, żeby nikt nie zjadł. I tak leżą.

Ale dzisiaj chyba będę mieć gości i może upiekę jakieś ciasteczka.
I wtedy będę musiała spróbować czy jadalne [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Do góry