reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

1519208104-d2cfa5c2444a6ca8-aaaaaa.jpeg

1519208113-43e62ec5e820ca21-aaaaaa.jpeg


Colorado- moze te kasze to bedzie cos dla Ciebie? Ja je nie raz jem właśnie bezmięsnie. Z warzywami...
Albo warzywa z piekarnika na obiad z sosem z jogurtu naturalnego (jogurt, czosnek, przyprawy). Te warzywka: ziemniaki, pietruszka (moja ulubiona), burak, batat, papryka... co pod ręką. I takie gorace maczane w tym zimnym jogurcie i ciiiaaach do buzi! Moj maz tez bardzo lubi ;)
Na dietetyczne ratowanie slodyczowe biore jablko, myje, parze wrzatkiem zeby zmyc wszystkie te oleje, woski itp, wykrawam tylko sam srodek i daje tam dzem, do mikrofalowki na kilka minut i mam pyyyyyyszne przeslodkie pieczone jablko w pyyysznej polewie ;) a ma ze 150-200kcal.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Edysiek, no trzeba spróbować co się gościom daje [emoji4]

Madagos, fajne mieszanki, nie widziałam takich :) szkoda, że z pęczakiem jest bulgur, którego niebardzo mogę :( ale sam pęczak to bardzo lubię :)

Dziewczyny, melduję, że wczoraj w końcu ruszyłam doopsko po chorobie i 3 km spacerku zrobiłam :) dziś też jakiś zrobię. Ech, pieseł by się przydał [emoji1]

Dziś w planie na obiad resztka kremu pomidorowego i wrapy z tortilli pełnoziarnistej z sałatką grecką. Nie mam smaka na nic obiadowego, może się to mojej wadze przysłuży [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Jakoś do mnie nie przemawia.
A jakbym zrobiła w domu, to sama musiałbym ją zjeść [emoji23]

Co do słodyczy to u mnie w domu są zawsze, ale mnie nie kuszą.
Nawet kupiłam sobie fit batoniki i schowałam, żeby nikt nie zjadł. I tak leżą.

Ale dzisiaj chyba będę mieć gości i może upiekę jakieś ciasteczka.
I wtedy będę musiała spróbować czy jadalne [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Zazdro [emoji7]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Edysiek, no trzeba spróbować co się gościom daje [emoji4]

Madagos, fajne mieszanki, nie widziałam takich :) szkoda, że z pęczakiem jest bulgur, którego niebardzo mogę :( ale sam pęczak to bardzo lubię :)

Dziewczyny, melduję, że wczoraj w końcu ruszyłam doopsko po chorobie i 3 km spacerku zrobiłam :) dziś też jakiś zrobię. Ech, pieseł by się przydał [emoji1]

Dziś w planie na obiad resztka kremu pomidorowego i wrapy z tortilli pełnoziarnistej z sałatką grecką. Nie mam smaka na nic obiadowego, może się to mojej wadze przysłuży [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
Kota weź na smycz [emoji1]
W Wawie nawet świnie prowadzaja [emoji23]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Madagos muszę wypróbować te kasze. Kiedyś jadłam już gryczaną z warzywami.

A na jabłko na pewno się skuszę. Z piekarnika są pyszne z czekoladą . Ale dla siebie na deser to z mikrofali szybciej.
Na ile minut nastawiasz?

Do obiadu jeszcze daleko a ja już steka jadłam [emoji57]
Testowaliśmy przyprawę do steków.
A w przyszłym tygodniu będą zapiekanki [emoji4]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Madagos fajnie że dołączyłaś:) Pięknie Twój obiad wygląda w tej miseczce:)
Ja na jutro mam taki obiad w planach
Link do: Kaszotto meksykańskie -
W ogóle fajne przepisy są na tej stronie:)
Ile wypijacie dziennie wody?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Wygląda fajnie ale u mnie syn nie chciałby jeść :/

A woda u mnie niestety kuleje. Muszę się poprawić

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
No tak, Oskar jest w sumie jeszcze mały i ma swoje smaki. Kuba na razie się cieszy ale czy zasmakuje - zobaczymy.
Ja pije przefiltrowana a nie mineralną. Nie wiem czy to ok...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry