reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

A może jakaś zapiekanka. Makaron (razowy) z kalafiorem, brokułami, czy jeszcze inne warzywo.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Zuza! Oj tak! [emoji7]

Edysiek, właśnie na zapiekanki nie mam ostatnio smaka, aczkolwiek nie jest to zły trop, poszukam jakiś innych przepisów, niż znam :)

Wybredność dziś taka :(

8une3e3kck8m6mea.png
 
Z tego co kojarzę Colorado nie przepada za mięsem ale wegetarianką nie jest :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrzuć przepis:)
Ja zrobiłam te praliny co wczoraj link podałam. Wyszły super, tylko nie miałam wiórek kokosowych a byłam pewna że są.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Colorado co wymyśliłaś?
Ja zjadłam mięso z rosołu z warzywami na patelnię.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Nie mogłam się na nic zdecydować. Zjadłam makaron pełnoziarnisty z białym serem, cynamonem i ksylitolem. Ale nie dojadłam, bo mi jednak nie smakowało [emoji33]
Jakoś mi umknęło.... jesteś wegetarianka?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Jest tak, jak Zuza pisze :) nigdy nie przepadałam za mięsem, ale trochę jadłam. A teraz w ciąży to prawie w ogóle. Czasem parówkę albo gdzieś trochę piersi z kurczaka skubnę. Ale w większości przypadków mnie odrzuca.

Fajne ciasteczka! Ojjjj słodkie to bym zjadła ... [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry