reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Oczekująca ja też się na prawie pracy nie znam ale tak jak piszą dziewczyny najlepiej zadzwonić do ZUSu a najlepiej to jechać i zapytać, bo nieraz panie coś muszą mieć na piśmie, żeby zrozumieć o co chodzi [emoji28] Szkoda, że przesunęli wizytę ale może faktycznie jutro będzie już coś widać ;)
Szafirek super ,że się dobrze bawiłaś ;)
Mój Michaś wczoraj skończył 16miesięcy i powiem Wam, że nie wiem kiedy to zleciało.Dopiero taka kruszynka się urodziła a teraz już po swojemu się ze mną kłóci i na brata krzyczy [emoji23][emoji23][emoji23]
Mąż mi znów działa na nerwy wczoraj pojechał na serwis o 7 wrócił o 21 ,dziś już o 5rano pojechał i pewnie też o 21wróci i jak ja mam iść do tego szpitala??? Dziś najprawdopodobniej będę miała numer do dobrej Pani chirurg zobaczymy co z tego będzie???
Do tego muszę się umówić do gina ,bo na 99% znów to samo co w czerwcu i będzie znów szpital i kilka tygodni rekonwalescencji .I nie wiem jak to wszystko poukładać ,bo spod noża pod nóż ....
A u mnie dziś takie śniadanko
IMAG2012.jpg
 

Załączniki

  • IMAG2012.jpg
    IMAG2012.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 255
reklama
No to tak :
Od 13 lutego do 22.czerwca bylam na l4 ciazowym
Od 23czerwca do 18sierpnia na macierzyńskim skróconym
Od 19sierpnia do teraz jestem na l4 od psychiatry - z rozpoznaniem depresji- no jakas podstawa musiala byc..
Psychiatra dala mi l4 do 5listopada.. kolejne moze tez wezme od niej zobacze co gin powie..i teraz sa dwie opcje i nie wiem co moge zrobic gdyby okazalo sie , ze faktycznie bobo się rozwija i ide na l4
1. Od razu z l4 od psychiatry ide na ciazowe , wtddy caly urlop z tego roku odkłada sie na czas dopiero po wykorzystaniu l4 macierzyńskiego itp (chodzi mi o to czy moge miec tyle ciągłego l4 tylko z innym.rozpoznaniem i czy urlop z tego roku.mi nie przepadnie)
2. Ide na caly swoj urlop do konca roku i pptwm biore l4 ciazowe (srednio mi sie to widzi bo szkoda mi urlopu kiedy mialabym miec mimo wszystko 100%)
Pytam bo mialam w listopadzie dac znac w pracy kiedy wracam i brac urlop a teoche sie sprawy pokomplikowaly i musze sie zastanowic...
Możesz mieć tyle zwolnienia. A urlop nigdy nie przepada. Wykorzystuje go po macierzyńskim
 
Możesz mieć tyle zwolnienia. A urlop nigdy nie przepada. Wykorzystuje go po macierzyńskim
Ale to bedzie wiecej niz 270 dni... jesli wszystko sie uda w terminie i tu juz moga zakwestionowac , ze za dlugo i zostane bez świadczenia . I tego siw troche boje... tzn bede mogla prosic o swiadczenie rehabilitacyjne ale pewnie z pracy mnie zwolnia ;/
 
Ale to bedzie wiecej niz 270 dni... jesli wszystko sie uda w terminie i tu juz moga zakwestionowac , ze za dlugo i zostane bez świadczenia . I tego siw troche boje... tzn bede mogla prosic o swiadczenie rehabilitacyjne ale pewnie z pracy mnie zwolnia ;/
Wydaje mi się że zwolnienie ciążowe liczy się oddzielnie i możesz mieć je całe 9 miesięcy
 
Oczekująca, myślę, że z Twoim przypadkiem koniecznie trzeba udać się do zusu.

Daj znać po wizycie!
Niestety nic bylo widac pecherzyka i ja juz spanikowalam , ze pewnie pozamaciczna... :(
Mam małego krwiaczka wiec albo się wchłonie albo ewakuje wiec mam nie panikowac i poki co nie brac acardu. Zlecila mi badania i dodatkowo zrobila posiew i cytologie.
Mam przyjsc za tydzien we wtorek na wizyte to juz musi byc pecherzyk.
 
reklama
Do góry