reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Teraz to juz sie serio wystraszylam :(
Lezalas cala ciaze ? W ktorym to bylo tyg , ten problem z kosmowka
Myślałam że raczej pociesze Cie że tylko odpoczynek i leki i było wszystko ok. Od samego początku czyli jakoś 4 tydzień i jakieś 3 tygodnie miałam mega odpoczywać z naciskiem na leżący/siedzący tryb życia.ja całą ciążę miałam przeboje więc leżałam większość czasu ale to już nie od tego.
 
reklama
Myślałam że raczej pociesze Cie że tylko odpoczynek i leki i było wszystko ok. Od samego początku czyli jakoś 4 tydzień i jakieś 3 tygodnie miałam mega odpoczywać z naciskiem na leżący/siedzący tryb życia.ja całą ciążę miałam przeboje więc leżałam większość czasu ale to już nie od tego.
Nie no w zasadzie pocieszylas, bo przecież wszystko sie udalo ;) ale zestresowalam sie ze cos sie jednak dzieje... zapisalam sie na wtorek do luxmedu. Ale jutro bede jeszcze probowac jakos dostac sie do mojej lekarki.
Wolalabym wiedziec na czym stoję czy to od acardu i heparyny czy jednak cos poważniejszego i lezec trzeba , bo nie wiem co.moge a co nie.... :(
 
Co do mąki orkiszowej to wczoraj miałam dostawę z Tesco i przywieźli mi zamówioną mąkę orkiszową pełnoziarnistą i cena 6.99zł za kg, bez promocji. Właśnie zagniatam kruche do szarlotki i pomyślałam że jej użyję zamiast białej pszennej. Zobaczymy czy wyjdzie dobre.
 
Zajrzałam do Was a tu takie wieści od Oczekujacej:)
Serdeczne gratulacje i wierzę, ze wszystko będzie dobrze.

U mnie waga rosnie, próbuję sie zebrać psychicznie i zaczać coś robic. Mam nadzieję, że już niedługo dołączę do "walczacych":p
 
Oczekująca, jak tam samopoczucie?

Colorado, świetne wyniki! Mówiłam, że po ciąży wszystko Ci się pięknie unormuje [emoji16]

Dziewczyny, gratuluję spadków na wadze!

U mnie dziś rano jajecznica ze szpinakiem i 1/3 grahamki - zapomniałam rozmrozić chleb i musieliśmy podzielić się jedną bułką [emoji23] obiad miałam inspirowany tym przepisem: Link do: Curry z krewetkami i papryką a na kolację planuje sałatkę z grillowanym oscypkiem [emoji4]
 
Czekamy [emoji8]
Co dajesz do salatki z grilowanym oscypkiem?

U mnie ogolnie czysto... dobrze sie czulam wiec pokusilam sie i upieklam buleczki, i ciasteczka owsiane, ale pozniej brzuch zaczal doskwierac jak na @ wiec sie polozylam i maz dokonczyl. Teraz odpoczne i wybiore sie na wyboru, staram sie duzo lezec. Nie wiem czy to cos da ale chyba psychicznie mi lepiej, szczególnie dopoki nie bede miala wizyty i nie dowiem sie czy wyglada wszystko dobrze...
 
reklama
Do góry