reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Co dajesz do salatki z grilowanym oscypkiem?

U mnie ogolnie czysto... dobrze sie czulam wiec pokusilam sie i upieklam buleczki, i ciasteczka owsiane, ale pozniej brzuch zaczal doskwierac jak na @ wiec sie polozylam i maz dokonczyl. Teraz odpoczne i wybiore sie na wyboru, staram sie duzo lezec. Nie wiem czy to cos da ale chyba psychicznie mi lepiej, szczególnie dopoki nie bede miala wizyty i nie dowiem sie czy wyglada wszystko dobrze...
Odpoczywaj jak najwięcej, poczytaj, obejrzyj coś fajnego. Ja wczoraj cały dzień pracowałam, dziś pogotowałam, poszłam zagłosować i dopiero zaczynam odpoczynek weekendowy. Usiadłam przed TV i mam pustkę w głowie [emoji16] a sałatkę to różnie, co mam akurat. Dziś będzie z pieczonym ogórkiem (ostatnie odkrycie!), pomidorem i prażonym słonecznikiem.
 
reklama
Oczekujaca gratulacje!!! Teraz musi być dobrze! Lez i odpoczywaj, tryb leniwa królowa. :) Ja wyladowalam w szpitalu w 6tyg. Z krwawieniem (nie plamieniem tylko krwawieniem jak przy okresie), dostalam 100mg luteiny rano i nospe. 3 dni polezalam i juz wiecej nic nie było... nie wiadomo z czego to ale balam sie cholernie.
 
Zajrzałam do Was a tu takie wieści od Oczekujacej:)
Serdeczne gratulacje i wierzę, ze wszystko będzie dobrze.

U mnie waga rosnie, próbuję sie zebrać psychicznie i zaczać coś robic. Mam nadzieję, że już niedługo dołączę do "walczacych":p
Dawaj dawaj do nas. Ja też podskoczylam sporo na plus :(
 
Oczekujaca gratulacje!!! Teraz musi być dobrze! Lez i odpoczywaj, tryb leniwa królowa. :) Ja wyladowalam w szpitalu w 6tyg. Z krwawieniem (nie plamieniem tylko krwawieniem jak przy okresie), dostalam 100mg luteiny rano i nospe. 3 dni polezalam i juz wiecej nic nie było... nie wiadomo z czego to ale balam sie cholernie.
Dziekuje :*
 
Oczekująca, dobrze, że się zapisałam do lekarza, nie ma co się hamować w Twoim przypadku [emoji8]

Jo, jesteś zadowolona z dowozu z Tesco?

Ka, jak to pieczony ogórek? [emoji848]
 
Jo, jesteś zadowolona z dowozu z Tesco?

[emoji848]

Tak, zawsze wszystko jest jak trzeba. Przesyłają kupony a to -50zl a teraz -30zl jak kupisz za 250zl. Najlepiej kupować ciężkie rzeczy żeby nie dźwigać samemu. Płatność kartą przy dostawie. Mamy blisko mniejsze Tesco to czasem Mąż podejdzie bo on lubi chodzić po sklepach ale częściej na codzień do Lidla i biedronki. W Tesco na stronie można wejść na promocje i wszystko widać bez biegania po sklepie z wózkiem. Tylko warzyw i owoców nie kupuję bo wolimy wybrać sami ale mrożonki czy lody też zamawiamy bo mają zamrażarki w aucie.
 
Tak, zawsze wszystko jest jak trzeba. Przesyłają kupony a to -50zl a teraz -30zl jak kupisz za 250zl. Najlepiej kupować ciężkie rzeczy żeby nie dźwigać samemu. Płatność kartą przy dostawie. Mamy blisko mniejsze Tesco to czasem Mąż podejdzie bo on lubi chodzić po sklepach ale częściej na codzień do Lidla i biedronki. W Tesco na stronie można wejść na promocje i wszystko widać bez biegania po sklepie z wózkiem. Tylko warzyw i owoców nie kupuję bo wolimy wybrać sami ale mrożonki czy lody też zamawiamy bo mają zamrażarki w aucie.
Super [emoji16]

Ja tak ciuchy lubię kupować, może ze spożywką też by mi pasiło. Wyjątkowo ostatnio Io tą mąkę orkiszową zamówiłam z allegro, i przy okazji makarony orkiszowe [emoji16]
 
Oczekująca, dobrze, że się zapisałam do lekarza, nie ma co się hamować w Twoim przypadku [emoji8]

Jo, jesteś zadowolona z dowozu z Tesco?

Ka, jak to pieczony ogórek? [emoji848]
Choc wolalabym isc do swojej a nie tam no ale co zrobic . U mnie dzis caly dzien czysto.... oby tak dalej...

Ja zamawialam wiele razy w tesco, z dowozu bylam zadowolona :) tylko jakos mam wrazenie , ze ceny coraz wyzsze i owoce i warzywa nie zawsze byly takie jak trzeba, ale polecam do zamawiania ciezkich i pakowanych produktow ;)

Ka, co z tym ogorkiem? ;)
 
reklama
Do góry