reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Jak się czujesz?
Mi gin mówiła że póki nie ma żywej krwi żeby się nie denerwować
Bola mnie plecy i brzuch jak na @ :(
Beta 105 wiec przyrost 3krotny w 40h wiec to jest ok.
Od kad wrocilam z bety leze.
Sluz zabarwiony krwia taka rozowa pojawil sie dwa razy przy dwukrotnym podcieraniu na papierze ok 14... do teraz czysto.
Zwieksze dawke luteiny, bede dzwonila do przychodni czy moja lekarka jakos nie bedzie jednak wczesniej jak nie to pojde do jakiegokolwiek lekarza z luxmedu bo mam w pakiecie... w poniedzialek lub wtorek. Ja panikowalam.i chcialam jechsc na IP ale co by mi tam na tym etapie pomogli... bede miala dzis duphaston od jednej z dziewczyn z forum z innego watku z mojego miasta.. wiec juz chyba bardziej zabezpieczona nie moge byc.. modle sie o cud...
 
Bola mnie plecy i brzuch jak na @ :(
Beta 105 wiec przyrost 3krotny w 40h wiec to jest ok.
Od kad wrocilam z bety leze.
Sluz zabarwiony krwia taka rozowa pojawil sie dwa razy przy dwukrotnym podcieraniu na papierze ok 14... do teraz czysto.
Zwieksze dawke luteiny, bede dzwonila do przychodni czy moja lekarka jakos nie bedzie jednak wczesniej jak nie to pojde do jakiegokolwiek lekarza z luxmedu bo mam w pakiecie... w poniedzialek lub wtorek. Ja panikowalam.i chcialam jechsc na IP ale co by mi tam na tym etapie pomogli... bede miala dzis duphaston od jednej z dziewczyn z forum z innego watku z mojego miasta.. wiec juz chyba bardziej zabezpieczona nie moge byc.. modle sie o cud...
Będzie dobrze. Zwiększ luteine. Na IP nic więcej raczej nie pomogą. To może być śluz od zagniezdzania się zarodka
 
Będzie dobrze. Zwiększ luteine. Na IP nic więcej raczej nie pomogą. To może być śluz od zagniezdzania się zarodka
Wiem... ale wiesz taki bol.plecow i brzucha.. do tego sluz zabarwiony krwia dokladnie to samo dzialo sie 20czerwca... i później stracilam Franka.. wiec jak to zobaczylam najpierw zawolalam meza i ze spokojem powiedzialam mu co sie dzieje.. no i pokazalam. Potem usiadlam na kanapie i sie rozryczalam... wiec zabrał mnie na te bete ale.po drodze troche wyluzowalam i uznalam ze na IP nie jadę.
Bo nic wiecej niz luteiny mi nie dadza... a jak ma sie teraz cos stac to wole w domu...
 
Oczekująca, robisz co możesz teraz [emoji8] progesteron na pewno zck nie zaszkodzi, do rzęs, że bierzesz :) krwawienie jak mówi Mimi może być z implantacji. Mnie brzuch i krzyże bolały jak na okres przez pierwsze chyba 2 tygodnie, nawet takie skurcze macicy czułam, także to nie koniecznie musi być najgorszy scenariusz [emoji8] trzymam kciuki!
 
Oczekująca też mi się wydaje ,że to zagnieżdżający się zarodek. Odpoczywaj jak najwięcej i myśl pozytywnie.Co do Twoich boli to ja miałam takie przez endometrioze .U mnie lekarze dopiero się jej dopatrzyli przy operacji tyłozgięcia macicy w wieku 23lat wcześniej na usg nie było widać a dopiero po otwarciu brzucha.
 
Oczekująca też mi się wydaje ,że to zagnieżdżający się zarodek. Odpoczywaj jak najwięcej i myśl pozytywnie.Co do Twoich boli to ja miałam takie przez endometrioze .U mnie lekarze dopiero się jej dopatrzyli przy operacji tyłozgięcia macicy w wieku 23lat wcześniej na usg nie było widać a dopiero po otwarciu brzucha.
Ale czy w ciazy to czyms grozi? :( bylam pewna , ze endometrioze widsc na usg.. ja mam.podobno przodozgiecie macicy i macica mi naciska na pecherz dlatego często odczuwam potrzebe , a ilosc moczu jest niewielka.. tak mi lekarz ktory robil mi usg brzucha powiedzial... ;p a ile w tym prawdy to nie wiem...

A czy endometrioze byloby widac na rtg? Mialam robiony niedawno rtg brzucha i miednicy o rezonans odcinka ledzwiowego
 
Ale czy w ciazy to czyms grozi? :( bylam pewna , ze endometrioze widsc na usg.. ja mam.podobno przodozgiecie macicy i macica mi naciska na pecherz dlatego często odczuwam potrzebe , a ilosc moczu jest niewielka.. tak mi lekarz ktory robil mi usg brzucha powiedzial... ;p a ile w tym prawdy to nie wiem...

A czy endometrioze byloby widac na rtg? Mialam robiony niedawno rtg brzucha i miednicy o rezonans odcinka ledzwiowego
Oj tego Ci nie powiem czy widać na rtg u mnie na usg nie było widać dlatego prostowali mi macice ,bo myśleli że to przez to boli a ja już miałam 2stopień endo.
Niczym nie grozi w ciąży tylko są bóle ,bo zrosty pod wpływem powiekszającej się macicy są rozdzierane i to tak boli przynajmniej tak u mnie było.U mnie przy cc odkryli ,że macica i jelita są przyrosniete do powłok brzusznych przez endo a na usg tego nie było.
 
reklama
Oczekująca, powiem Ci, że często endometriozy nie widać na USG chyba, tak jak Agunia mówi. Mi przy przedłużających się staraniach gin już umówił termin laparoskopii, żeby sprawdzić, czy jajowody są drożne i czy nie ma endometriozy właśnie. Gin mówił też, że często jest tak, że robią laparoskopię w innym celu, a w trakcie okazuje się, że jest endometrioza. I to niekoniecznie muszą być jakieś spektakularne objawy towarzyszące ...

Agunia, chlebek upiekłam z tej mąki, jeszcze nie kroiłam. Ale wyrósł ładnie. Mam wrażenie tylko, że ta mąka mocniej płyny chłonie bo ciasto tęższe wyszło :)
Załączam zdjęcia mąki :)
1540057041959.jpg
1540057060747.jpg
 

Załączniki

  • 1540057041959.jpg
    1540057041959.jpg
    70,3 KB · Wyświetleń: 181
  • 1540057060747.jpg
    1540057060747.jpg
    61 KB · Wyświetleń: 180
Do góry