reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

A ja zezarlam.. doslownie czekolade i paczka... i przyznam się , bo moze mi chociaz glupio sie zrobi i nie bede juz wiecej...

A to dlatego, ze weszlam na wage i caly czas stoi i sie wkur... potem dzien mi sie jakos posypal, ciagle psychicznie nie umiem dojść do siebie... no i tak wyszlo, ze bylam akurat w sklepie... :(
Kochana, to normalne! Takie dni się zdarzają i trzeba się z tym pogodzić. Jak już popłyniesz jednego dnia, to ważne, zeby się ogarnąć następnego [emoji4] więc mam nadzieję, że słodkości smakowały. A jak często się ważysz?

Mi się dziś nie chce na rower, więc poćwiczę w domu[emoji4]
 
reklama
Kochana, to normalne! Takie dni się zdarzają i trzeba się z tym pogodzić. Jak już popłyniesz jednego dnia, to ważne, zeby się ogarnąć następnego [emoji4] więc mam nadzieję, że słodkości smakowały. A jak często się ważysz?

Mi się dziś nie chce na rower, więc poćwiczę w domu[emoji4]
Codziennie... no ale dobra codziennie sie nie zalamuje..
Mialam okres waga pokazywala 121... a dzis 120.5! Juz 3 dni po okresie.
Glucophage 3xdziennie ostanio basen i spacery dieta trzymana i od jakiegos czasu nic w dol !!!!! ;(
 
Oczekująca, nie waż się tak często. Znajdź sobie 1 dzień w tygodniu. Z dnia na dzień waga się potrafi bardzo wahać, nawet pogoda ma to wpływ a to jest frustrujące [emoji4]
 
Przepis poproszę [emoji7][emoji7][emoji7]
No idealnie byłoby bez ryżowego :) muszę przyznać, że z tym makaronem grzeszę częściej niż ze zwykłym jasnym [emoji16] zwykły mnie już dłuższy czas nie kręci [emoji4]

Do wywaru na skrzydełku dajesz mrożonkę chińską, groszek cukrowy, fasolkę szparagową, groszek zielony, z przypraw to była pasta miso, sos sojowy, suszone liście kolendry, do tego mleko kokosowe :) i się gotuje [emoji16]
 
reklama
A u mnie to co wczoraj: pierś grillowana, warzywa włoskie i ryż basmatti [emoji3]
IMG_20180907_154332.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180907_154332.jpg
    IMG_20180907_154332.jpg
    66,4 KB · Wyświetleń: 241
Do góry