reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

U mnie nie było zdrowego śniadania.... [emoji57]

Na obiad mam ziemniaki, mielonego i surówka z pekinki, marchewki i jabłka z sosem jogurtowo majonezowym
 
reklama
A ja melduję swój dzisiejszy mały sukces, mianowicie nie zjadłam ani mikrograma czekolady [emoji15] nie wiem, co mnie ostatnio opętało. A na dodatek, każdy, kto do nas przychodzi ostatnio, przynosi mi czekoladę. Masakra [emoji43]
Brawo Colorado! To proś o warzywa zamiast czekolady [emoji16] zrobisz sobie zaraz detoks cukrowy i będzie dobrze [emoji4]
 
Brawo Colorado! To proś o warzywa zamiast czekolady [emoji16] zrobisz sobie zaraz detoks cukrowy i będzie dobrze [emoji4]
No chętnie wybiłabym im z głowy te czekolady. Ale nikt się mnie nie pytał [emoji23] najgorsze jest to, że jak się człowiek nie wyśpi, to ma taki głód na paści, że szok [emoji15]

Super, że w nowej pracy zapowiada się dobrze :)

U nas na obiad mąż robi jakaś chińsko-tajską zupę z masą warzyw, mlekiem kokosowym i trochę makaronu ryżowego [emoji4] może dziś uda się jakoś sensownie ten dzień ogarnąć od strony jedzenia :)
 
O, taka zupka lubemu wyszła [emoji4]
IMG_20180906_154930.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180906_154930.jpg
    IMG_20180906_154930.jpg
    107,1 KB · Wyświetleń: 237
A ja zezarlam.. doslownie czekolade i paczka... i przyznam się , bo moze mi chociaz glupio sie zrobi i nie bede juz wiecej...

A to dlatego, ze weszlam na wage i caly czas stoi i sie wkur... potem dzien mi sie jakos posypal, ciagle psychicznie nie umiem dojść do siebie... no i tak wyszlo, ze bylam akurat w sklepie... :(
 
Dobrze brzmi ta zupa [emoji3] tylko może lepiej zamienić makaron ryżowy na chiński? Ma niższy indeks [emoji4] a głód z niewyspania znam i też nie umiem nad nim zapanować...
 
reklama
Do góry