reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

E tam to tylko wiek i tak każda przechodzi te same lata i wcześniej czy później będzie mieć 30 40 czy 60

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie przeraża przemijanie....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Byli przed nami, będą i po nas :)
Warto wykorzystać w pełni ten czas co mamy [emoji8]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Hihi ale nam przed świętami umarły propozycje fit jedzenia [emoji16]

To ja zdradzę, że niestety skusiłam się dziś na niestety białego rogala maślanego niestety z kruszonką i niestety był pyszny [emoji23]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Jaka dieta [emoji20]

Dla mnie wiek nigdy nie miał znaczenia. Jakoś naturalnie przyjmuje upływ czasu.
Pamiętam jak koleżanka mówiła, że ona 40 urodzin nie robi, bo dla niej to dołujące.
A ja na pewno będę hucznie obchodzić 40 [emoji16]
W tym roku mój mąż ma 40 urodziny i też impreza się szykuje.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Ja myślę że po 40tce to będą imprezy jak w szkole średniej, będzie się działo [emoji16]

U mnie cały czas dieta, do słodkiego mnie nie ciągnie. W piątek wizyta u dietetyka, ciekawe co tam maszyna od analizy składu ciała pokaże. Z wagą pewnie nie będzie kolorowo bo to będzie dzień przed @ [emoji849]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę że po 40tce to będą imprezy jak w szkole średniej, będzie się działo [emoji16]

U mnie cały czas dieta, do słodkiego mnie nie ciągnie. W piątek wizyta u dietetyka, ciekawe co tam maszyna od analizy składu ciała pokaże. Z wagą pewnie nie będzie kolorowo bo to będzie dzień przed @ [emoji849]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Podziwiam!!!!![emoji50][emoji50]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) Trochę mnie tu nie było przestały mi powiadomienia przychodzić a zresztą nie było się czym chwalić.Przez zimę przytyłam 4kg .... samopoczucie było okropne nic mi się nie chciało itp.itd. 26lutego wzięłam się za siebie przestałam jeść słodycze 5posilków dziennie i do dziś czyli przez 3.5tygodnia straciłam 5.1kg.Odzyskałam moje -30kg .Na dzień dzisiejszy mam 31kg i znów czuję się dobrze.W święta troszkę sobie poluzuje i stwierdziłam ,że kawałek tortu orzechowego zjem. Mama piecze go specjalnie dla mnie;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Trochę mnie tu nie było przestały mi powiadomienia przychodzić a zresztą nie było się czym chwalić.Przez zimę przytyłam 4kg .... samopoczucie było okropne nic mi się nie chciało itp.itd. 26lutego wzięłam się za siebie przestałam jeść słodycze 5posilków dziennie i do dziś czyli przez 3.5tygodnia straciłam 5.1kg.Odzyskałam moje -30kg .Na dzień dzisiejszy mam 31kg i znów czuję się dobrze.W święta troszkę sobie poluzuje i stwierdziłam ,że kawałek tortu orzechowego zjem. Mama piecze go specjalnie dla mnie;)
Agunia jesteś wspaniała !!!!!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry