reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi, sama nie wiem, bo wydaje się, że u mnie owulacja jest.

Jak do lata się nic nie zajdzieje to zapiszę się do gina.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A próbowałaś takich ogólnych wspomagaczy jakiś ovarin ?
Ja brałam ovarin i castangus. Castangus podobno pomógł wielu kobietom :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ka, z clo lepiej poczekać, bo on też może nie pozostać bez wpływu na organizm - lekarz mnie uprzedzał o trochę zwiększonym ryzyku raka (jajnika chyba), i kazał po ciąży/ciążach regularnie do niego na usg przychodzić. To ryzyko, które niestety trzeba brać pod uwagę... Jak jest własna owulacja to trzeba dać szansę jajniczkom [emoji4] chociaż czytałam też, że dziewczyny mają swoje owulacje, tylko trochę słabe, wtedy dostają clo i pyk, udaje się :)

Chyba już tu polecałyśmy ovarin/inofem/myovarian, albo wydaje mi się? W każdym razie dobrze działa na jajniki :)

Karkula - ale super, że metformina Ci tak pomogła :) ja się u mnie łudziłam, że mi tez cudownie pomoże, no ale niestety... U mnie zbyt było wszystko pochrzanione. Ale muszę dodać, że przy diecie z niskim IG i na metforminie cykle z 3miesięcznych (a często i dłuższych) skróciły mi się do 37-45 dni :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
A próbowałaś takich ogólnych wspomagaczy jakiś ovarin ?
Ja brałam ovarin i castangus. Castangus podobno pomógł wielu kobietom :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe telepatia [emoji16] castagnus to warto brać jak ktoś ma podwyższoną prolaktynę, tak to można sobie jeszcze zaszkodzić... Ale jego inna nazwa to niepokalanek, więc mysle, że to nie przypadek [emoji23][emoji23][emoji23]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Będę musiała coś kupić w najbliższym cyklu.

A na razie, przed chwilą, zupełnie z przymrużeniem oka, zrobiłam sobie test owulacyjny bo nie mam żadnych ciążowych i wyszła blada druga kreska [emoji23] ale oczywiście nie uznaję tego za nic miarodajnego, tym bardziej, że to dopiero 25. dzień cyklu.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe telepatia [emoji16] castagnus to warto brać jak ktoś ma podwyższoną prolaktynę, tak to można sobie jeszcze zaszkodzić... Ale jego inna nazwa to niepokalanek, więc mysle, że to nie przypadek [emoji23][emoji23][emoji23]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Nie wiem jak to z tym castangusem dokładnie jest . Ja go dostałam jako zwykły wspomagacz . Prolaktynę miałam w normie ( chyba koło 20 jeśli dobrze pamiętam te cyferki jeśli pomieszałam normy to przepraszam ) czytałam opinie i wiem że babeczki polecały .. ale ja , jak to ja więcej nie czytałam :D w sierpniu trafiłam do dobrego ginekologa i oddałam się mu całkowicie . Jak widać skutecznie bo jestem w ciąży :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde ale to napisałam . Oddałam się ginekologowi w przenośni, tym bardziej że to kobieta :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, sama nie wiem, bo wydaje się, że u mnie owulacja jest.

Jak do lata się nic nie zajdzieje to zapiszę się do gina.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym próbowała [emoji5] poczytaj sobie o tym [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
26. dzień cyklu, nie wytrzymałam i zrobiłam test... Wyraźna JEDNA krecha. Zamawiam Ovarin [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
26. dzień cyklu, nie wytrzymałam i zrobiłam test... Wyraźna JEDNA krecha. Zamawiam Ovarin [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w 31 dniu cyklu były dwie druga bardzo słaba . W 29 jeszcze nie było nic :) ale ovarin fajna rzecz. Mi pani ginekolog każe go brać w ciąży jedną tabletkę. Podobno fajnie reguluje cukry i insulinę. Ale nie wiem jakoś nie widziałam informacji odnośnie brania w ciąży na internecie :/

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry