reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Agunia, gratulacje!! [emoji4]podziwiam hart ducha i posłuchane ciało! [emoji16]

Ja z dietą to tak połowicznie ostatnio, bo tak jak dziś, zdarzy mi się zjeść białego rogala maślanego, ale potem się ogarniam i staram obiadu już tak nie zaprzepaścić [emoji16] na obiad jadłam brokułową z serkiem topionym inspirowaną przepisem wrzuconym przez Mimi [emoji4] pycha!

Ka, imprezy mogą być zawsze, byle towarzystwo odpowiednie było ... :)
Trzymam kciuki za analizę u dietetyka [emoji4] na oewno będzie dobrze! [emoji4]
bbbeb939a8bb1447cf5c2c400dea747c.jpg


[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Super ze ci smakowała [emoji5]
Ja na jutro mam pomidorowa.

Zaczęłam brać siofor 1x dziennie i nie mogę poskromić apetytu ; ( ciągle chce mi się jeść ; (
Eh... Jak.nie jadlowstret to znów ciągły głód [emoji21][emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super ze ci smakowała [emoji5]
Ja na jutro mam pomidorowa.

Zaczęłam brać siofor 1x dziennie i nie mogę poskromić apetytu ; ( ciągle chce mi się jeść ; (
Eh... Jak.nie jadlowstret to znów ciągły głód [emoji21][emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie, oswoisz organizm z metforminą delikatnie, dojdziesz do pełnej dawki i apetyt powinien się unormować [emoji4] jak moge coś doradzić, to nie rozhuśtaj się za bardzo słodkościami, bo potem ciężko się znormalizować cukrowo. A przynajmniej pierwsze dni są trudne ... :)


A zupa nawet mężowi smakowała, mimo całych niezblenderowanych warzyw [emoji16][emoji16] także to jest sukces [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Do góry