reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

26. dzień cyklu, nie wytrzymałam i zrobiłam test... Wyraźna JEDNA krecha. Zamawiam Ovarin [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To jeszcze za wcześnie [emoji5]
Ja też chyba w 26dc mialam jedna już płakałam że się nie udało a w 30dc 2 kreski Filipkowe [emoji1]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to zobaczymy, ale wszystko zwiastuje na okres. No nic, do lipca będę spokojna [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak to z tym castangusem dokładnie jest . Ja go dostałam jako zwykły wspomagacz . Prolaktynę miałam w normie ( chyba koło 20 jeśli dobrze pamiętam te cyferki jeśli pomieszałam normy to przepraszam ) czytałam opinie i wiem że babeczki polecały .. ale ja , jak to ja więcej nie czytałam :D w sierpniu trafiłam do dobrego ginekologa i oddałam się mu całkowicie . Jak widać skutecznie bo jestem w ciąży :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja brałam go na zmniejszenie pmsa, po nim cycki mnie tak nie bolały [emoji4] wiesz, te normy wyników to takie z przymrużeniem oka są mam wrażenie... Tak jak tsh, w niemie jest 4 coś, a przy staraniach zalecają optymalnie poniżej 2. Z prolaktyną może być podobnie, ale na niej się nie znam, raz badałam i była ok :)
Kurde ale to napisałam . Oddałam się ginekologowi w przenośni, tym bardziej że to kobieta :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, kobiecie też można [emoji16][emoji16][emoji16]
U mnie w 31 dniu cyklu były dwie druga bardzo słaba . W 29 jeszcze nie było nic :) ale ovarin fajna rzecz. Mi pani ginekolog każe go brać w ciąży jedną tabletkę. Podobno fajnie reguluje cukry i insulinę. Ale nie wiem jakoś nie widziałam informacji odnośnie brania w ciąży na internecie :/

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ma witaminy i kwas foliowy, więc raczej nie zaszkodzi :) mi akurat gin odstawił ovarina i na ciążowe witaminy przeszłam, chociaż teraz kazał mi powoli je ograniczać, w sumie muszę sie go dopytać czemu [emoji16]

Ka, czekamy (nie)cierpliwie razem z Tobą [emoji110][emoji110]

mi w 29 dc (przy zegarkowych 28dniowych cyklach) wyszła druga kreska taka blada i to po czasie podanym na opakowaniu [emoji16] a to było równe 2 tyg po owu. zresztą pewnie pamiętacie, jak tu świrowałam [emoji16][emoji16][emoji16] te testy ciążowe są śmieszne, bo mam wrażenie, że jak są np o czułości 10 albo 20, to ta meeegaaaa blada kreska wychodzi przy tych stężeniach 10 albo 20. A ja myślałam, że wtedy ta kreska to jest mega wyraźna.

Co by się nie działo, plan masz dobry, więc jak beda potrzebne dalsze starania to dasz radę [emoji8]

A tak z małżeńskich opowieści, siedzę dziś z mężem wyluzowana na kanapie, a on do mnie mówi: muszę coś wymyślić specjalnego w tym roku dla mojej gorącej trzydziestki... [emoji16][emoji16][emoji16] Nie ma to jak mąż postarzy o rok ... [emoji16] A potem biedak się tłumaczył, że to przez to, że myślał, że w tym roku to on ma 35 lat, więc był oewny, że ja 30 [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Ja brałam go na zmniejszenie pmsa, po nim cycki mnie tak nie bolały [emoji4] wiesz, te normy wyników to takie z przymrużeniem oka są mam wrażenie... Tak jak tsh, w niemie jest 4 coś, a przy staraniach zalecają optymalnie poniżej 2. Z prolaktyną może być podobnie, ale na niej się nie znam, raz badałam i była ok :)Wiesz, kobiecie też można [emoji16][emoji16][emoji16]Ma witaminy i kwas foliowy, więc raczej nie zaszkodzi :) mi akurat gin odstawił ovarina i na ciążowe witaminy przeszłam, chociaż teraz kazał mi powoli je ograniczać, w sumie muszę sie go dopytać czemu [emoji16]

Ka, czekamy (nie)cierpliwie razem z Tobą [emoji110][emoji110]

mi w 29 dc (przy zegarkowych 28dniowych cyklach) wyszła druga kreska taka blada i to po czasie podanym na opakowaniu [emoji16] a to było równe 2 tyg po owu. zresztą pewnie pamiętacie, jak tu świrowałam [emoji16][emoji16][emoji16] te testy ciążowe są śmieszne, bo mam wrażenie, że jak są np o czułości 10 albo 20, to ta meeegaaaa blada kreska wychodzi przy tych stężeniach 10 albo 20. A ja myślałam, że wtedy ta kreska to jest mega wyraźna.

Co by się nie działo, plan masz dobry, więc jak beda potrzebne dalsze starania to dasz radę [emoji8]

A tak z małżeńskich opowieści, siedzę dziś z mężem wyluzowana na kanapie, a on do mnie mówi: muszę coś wymyślić specjalnego w tym roku dla mojej gorącej trzydziestki... [emoji16][emoji16][emoji16] Nie ma to jak mąż postarzy o rok ... [emoji16] A potem biedak się tłumaczył, że to przez to, że myślał, że w tym roku to on ma 35 lat, więc był oewny, że ja 30 [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Haha no tak.... już by ci okrągłe urodziny robił [emoji1]
Szczerze mówiąc to ja niewiem kiedy to zlecialo.... Tak jakby wczoraj było 18 lat.... A tu za 2 lata 30 [emoji32] trochę smutno... chlip. ... chlip.... [emoji22]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja brałam go na zmniejszenie pmsa, po nim cycki mnie tak nie bolały [emoji4] wiesz, te normy wyników to takie z przymrużeniem oka są mam wrażenie... Tak jak tsh, w niemie jest 4 coś, a przy staraniach zalecają optymalnie poniżej 2. Z prolaktyną może być podobnie, ale na niej się nie znam, raz badałam i była ok :)Wiesz, kobiecie też można [emoji16][emoji16][emoji16]Ma witaminy i kwas foliowy, więc raczej nie zaszkodzi :) mi akurat gin odstawił ovarina i na ciążowe witaminy przeszłam, chociaż teraz kazał mi powoli je ograniczać, w sumie muszę sie go dopytać czemu [emoji16]

Ka, czekamy (nie)cierpliwie razem z Tobą [emoji110][emoji110]

mi w 29 dc (przy zegarkowych 28dniowych cyklach) wyszła druga kreska taka blada i to po czasie podanym na opakowaniu [emoji16] a to było równe 2 tyg po owu. zresztą pewnie pamiętacie, jak tu świrowałam [emoji16][emoji16][emoji16] te testy ciążowe są śmieszne, bo mam wrażenie, że jak są np o czułości 10 albo 20, to ta meeegaaaa blada kreska wychodzi przy tych stężeniach 10 albo 20. A ja myślałam, że wtedy ta kreska to jest mega wyraźna.

Co by się nie działo, plan masz dobry, więc jak beda potrzebne dalsze starania to dasz radę [emoji8]

A tak z małżeńskich opowieści, siedzę dziś z mężem wyluzowana na kanapie, a on do mnie mówi: muszę coś wymyślić specjalnego w tym roku dla mojej gorącej trzydziestki... [emoji16][emoji16][emoji16] Nie ma to jak mąż postarzy o rok ... [emoji16] A potem biedak się tłumaczył, że to przez to, że myślał, że w tym roku to on ma 35 lat, więc był oewny, że ja 30 [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Mój mnie też postarza do 30.. ale wiem że żartuję bo o tyle by się chyba nie pomylił, aż tak głupi nie jest :D
Wiem że z kobietą też można.. ale już w ciążę z nią zajść nie można ;D dobrze bo jeszcze jakby to mąż przeczytał to by się zastanawiał czy jego skoro się oddałam ginekologowi :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, 30tka nie jest zła. Dla mnie najgorsze było oczekiwanie na 30tke, a potem doceniłam swój dojrzały wiek [emoji16] na pewno jest mi lepiej samej że sobą niż jak miałam 20 kilka. Jedyne co mi przeszkadza, to, że im dłużej jestem po 30tce tym trudniej będzie zajść, ale co tam. Mam plan, żeby do 35 się udało [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, czas szybko leci, zwłaszcza tak od 20tki, przynajmniej mi [emoji16] szkoła była dla mnie udręką, wtedy czas mi się dłużył.

Ka, mam podobnie, teraz też mi o wiele lepiej ze sobą. Mam większy luz do wszystkiego [emoji4]

Mimo wszystko uważam, że z wiekiem się zyskuje dużo. Może jakaś tam powabność młodzieńcza powoli zanika, ale co innego do nas przychodzi. Osobiście 30tka mnie nie przeraża.

Ogólnie to narazie mam wrażenie, że teraz w 2 trymestrze to mam najlepszy stan psychiczny, bez dołków, niepokoi, lęków, których zawsze sporo miałam. Teraz to wszystko odeszło, czuję się absolutnie wyciszona, tak więc ten etap ciąży mógłby trwać dla mnie nawet i 5 lat [emoji16][emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Colorado niektórzy lekarze odradzają witaminy, bo po nich duże dzieci się rodzą. Najlepsze te naturalne [emoji5]
Super, że tak ciąża Ci służy [emoji4] Ja miło wspominam wszystkie miesiące.

Co do wieku. To ja za 2 lata kończę 40 i dobrze mi z tym [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Colorado niektórzy lekarze odradzają witaminy, bo po nich duże dzieci się rodzą. Najlepsze te naturalne [emoji5]
Super, że tak ciąża Ci służy [emoji4] Ja miło wspominam wszystkie miesiące.

Co do wieku. To ja za 2 lata kończę 40 i dobrze mi z tym [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Aaaaaaa... No to ok, bo giganta to nie wycisnę z siebie [emoji16] a taka zaaferowana jestem na wizytach, że zapominam dopytać się o różne detale :)

Sam wiek nie jest ważny, kwestia naszego podejścia do tego :) jedni marudzą mając 20 lat, a inni czerpią garściami mając 50 :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Do góry