reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Tak, wcześniej glucophage brałam 2x1000, ale nowy endokrynolog zalecił mi siofor 3x1000 a teraz będzie 3x850 :)

Mimi [emoji7] dawaj adres, wpadam na ziemniaczki! [emoji16][emoji16] Ja w zeszłą niedzielę miałam młode z Cypru [emoji16], ale jakieś takie marne były... Polskie są lepsze, bo są nawet słodkawe [emoji1]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
O widzisz [emoji4] ja po tym sioforze czuję ciągle uczucie sytosci ale też mdli mnie od środka tak jakoś :/
A Ty jak go tolerujesz?

A ziemniaczki wiadomo ze polskie najlepsze [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie od miesiąca waga stoi w miejscu [emoji30]
Dzisiaj mam wolne, bo młoda kaszle i byłam z nią u lekarza.
Na obiad zupa grochowa (z mrożonki [emoji6])
I ryba zapiekana z warzywami z tego przepisu Link do: Ryba zapiekana z warzywami w sosie serowo-czosnkowym

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Edysiek może za mało jesz kalorii ?

Wazycie się jutro ?;)
Mam nadzieję Na min. 1kg na minus [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzisz [emoji4] ja po tym sioforze czuję ciągle uczucie sytosci ale też mdli mnie od środka tak jakoś :/
A Ty jak go tolerujesz?

A ziemniaczki wiadomo ze polskie najlepsze [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, początki tylko były rewolucyjne, bo biegunka męczyła. Ale też mam mniejszy apetyt po nim :) chociaż nie obraziła bym się jakby był on jeszcze nieco mniejszy [emoji16]
U mnie od miesiąca waga stoi w miejscu [emoji30]
Dzisiaj mam wolne, bo młoda kaszle i byłam z nią u lekarza.
Na obiad zupa grochowa (z mrożonki [emoji6])
I ryba zapiekana z warzywami z tego przepisu Link do: Ryba zapiekana z warzywami w sosie serowo-czosnkowym

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
A może spróbuj podkręcić metabolizm? Cytryna, chili, cynamon, kurkuma, imbir, zielona herbata itp?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na pewno problemem jest mało aktywny tryb życia i praca siedząca. Może jak będzie już cieplej to uda się trochę więcej ruszać.


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
A to też może być faktycznie problem :) u mnie mniejszym problemem jest ograniczenie jedzenia czy dieta, gorzej z ruchem zawsze [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3k7951fyum.png
 
reklama
Do góry