reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Super śniadania Dziewczyny :*
Edysiek pięknie wygląda ten omlet!
U mnie 3 wafle wieloziarniste z masłem orzechowym. Znalazłam swoje ulubione wreszcie :) Mr Maseł się nazywa :)
Ja jajka robię na obiad dzisiaj.
Ka ja też mam okres :/

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Musiałam coś wymyślić. Kupiłam wczoraj bułki razowe, ale dzieci zjadły na kolację. A w domu tylko biały chleb.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Hehe no czasem zdarzają się sytuacje kryzysowe [emoji4] brawo, że na białe pieczywo się nie zdecydowałaś :)

U mnie kanapki ze szpinakiem i jajkiem
A na obiad planuje zupę brokułowa. Ciekawe czy będzie zjadliwa [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Też mam w planie na następny tydzień [emoji4]

Jak robisz??

8une3e3kck8m6mea.png
 
U mnie jajko sadzone, kromka owsianego i parówka z szynki.

Mimi, uwielbiam krem z brokułów! Edysiek, omlecik pierwsza klasa.

Zrobiłam zakupy na przyszły tydzień, zaplanowałam cały wdł książki "dieta w IO" to będę Wam tu wrzucać. Na niedzielę zaplanowałam gotowanie to sobie część zamrożę żeby mieć mniej roboty w tygodniu.

Okres w końcu taki jak ma być, więc kilka dni i działamy [emoji3] ale jutro się jeszcze nie ważę, niech mi opuchlizna zejdzie.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo czekamy na twoje menu [emoji5]
Ja znalazłam przepis na kwestiasmaku.pl na brokułowa z serkiem topionym i ziemniakami

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Super śniadania Dziewczyny :*
Edysiek pięknie wygląda ten omlet!
U mnie 3 wafle wieloziarniste z masłem orzechowym. Znalazłam swoje ulubione wreszcie :) Mr Maseł się nazywa :)
Ja jajka robię na obiad dzisiaj.
Ka ja też mam okres :/

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Śmieszna nazwa [emoji1]
A ja mam plemienia :/ zostały mi jeszcze 2 tabletki i też @

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Daj znać jak Ci sie udała zupka :)
Ka planujesz kupić następną butelkę aloesu jak ta się skończy?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już drugą kończę i planuję trzecią. Nie wiem jak inne efekty, ale przynajmniej jestem częściej w toalecie niż raz na 3 dni [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podobnie:) Kończe pierwszą i kupię drugą tylko tym razem z miąższem :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry