reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

A jaki dokładnie lek bierzesz?

Taka fasolkę jak robi moja mama nie można nazwać zdrową hehe ale jest przepyszna [emoji1][emoji1]

Laski mam kolejną motywację do trzymania się w ryzach bo kupiłam kiecke na chrzest [emoji1][emoji1][emoji1]jest bardzo dopasowana i jak bym zwalila z 5kg będzie lepiej leżeć [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Właśnie zależy co dasz do tej fasolki. Jak zrobisz na dobrej kiełbasie to powinna być ok.
Moja ma jeszcze boczuś [emoji16] Ale ja daję tylko sam przecier, niczym nie zagęszczam.

Mimi pokaż kieckę.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Właśnie Mimi pokaż kieckę :)
Też nie zagęszczam a boczku nie lubię.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja fasolkę robię z passatą i kiełbasą z piersi morlin i wychodzi naprawdę dobra. Tylko lepsza jest fasola gotowana niż konserwowa.

Trochę przepadłam dziś z naszym postanowieniem. Byłam na zakupach a że okres mi się jeszcze całkiem nie rozkręcił to myślałam że zaraz rzucę się na czekoladę. Udało mi się na tyle ogarnąć że zamiast czekolady zjadłam 10 deko daktyli... Pewnie insulina mi poszybowała że hej. Ogólnie nie pamiętam kiedy ostatnio taki pms miałam. Głowa mi pęka, brzuch boli i wszystko do bani.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja fasolkę robię z passatą i kiełbasą z piersi morlin i wychodzi naprawdę dobra. Tylko lepsza jest fasola gotowana niż konserwowa.

Trochę przepadłam dziś z naszym postanowieniem. Byłam na zakupach a że okres mi się jeszcze całkiem nie rozkręcił to myślałam że zaraz rzucę się na czekoladę. Udało mi się na tyle ogarnąć że zamiast czekolady zjadłam 10 deko daktyli... Pewnie insulina mi poszybowała że hej. Ogólnie nie pamiętam kiedy ostatnio taki pms miałam. Głowa mi pęka, brzuch boli i wszystko do bani.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Używam tej samej kiełbasy :) a fasolę kupuje suchą i moczę przez noc.
Daktyle są zdrowe:* Dałaś radę powstrzymać się przed czekoladą! Brawo :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka daktyle są zdrowe [emoji4] to nie slodycz.

Ja do fasolki zawsze daję suchą, wcześniej namoczoną fasolę i gotuję w szybkowarze.
Czasem daję samą kiełbasę a czasem pół na pół z boczkiem. Miałam swojski boczek to musiałam go zużyć, żeby mnie nie kusił [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Ja fasolkę robię z passatą i kiełbasą z piersi morlin i wychodzi naprawdę dobra. Tylko lepsza jest fasola gotowana niż konserwowa.

Trochę przepadłam dziś z naszym postanowieniem. Byłam na zakupach a że okres mi się jeszcze całkiem nie rozkręcił to myślałam że zaraz rzucę się na czekoladę. Udało mi się na tyle ogarnąć że zamiast czekolady zjadłam 10 deko daktyli... Pewnie insulina mi poszybowała że hej. Ogólnie nie pamiętam kiedy ostatnio taki pms miałam. Głowa mi pęka, brzuch boli i wszystko do bani.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Co ten okres tak Cię męczy :(
Miewałaś tak wcześniej?
Dzięki Kochane, gdyby nie Wy to bym się rzuciła pewnie.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś z mamą byłam na zakupach ciuchowo-kosmetycznych i jak się zmachałyśmy poszłyśmy do kawiarni, a taaaaam gooooofryyyyy [emoji21] a ja tak je uwielbiam! Opanowałam się, ograniczyłam się do kubka ciepłego kakao, które było trochę słodzone [emoji53]

Tak więc Ka, nie jesteś sama [emoji9] chyba taki biometr [emoji53]

Kupiłam dziś 10 plasterków wędliny z kurczaka [emoji23] zobaczymy, czy zrobię z nią coś więcej, niż tylko patrzeć się na nią w lodówce [emoji6]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry