reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Możliwe że chodziło mi o to że pszenna [emoji16]

W sklepach już kolekcje wiosenne i aż mnie swiezbi żeby sobie coś kupić ale obiecałam sobie że dopóki nie będzie 90 na wadze to nic nie kupię. Ale w moim tempie to 90 będzie za rok [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dziś przymierzylam 6 kiecek i wygladalam okropnie.... nic nie wybrałam [emoji36]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Możliwe że chodziło mi o to że pszenna [emoji16]

W sklepach już kolekcje wiosenne i aż mnie swiezbi żeby sobie coś kupić ale obiecałam sobie że dopóki nie będzie 90 na wadze to nic nie kupię. Ale w moim tempie to 90 będzie za rok [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ka, trzeba żyć dniem dzisiejszym i dziś się fajnie czuć! :) Jak schudniesz jeszcze, to znowu sobie coś kupisz [emoji1] ciuchów nigdy dość [emoji1]

A ja dziś przymierzylam 6 kiecek i wygladalam okropnie.... nic nie wybrałam [emoji36]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Mimi, to sklep miał badziewny asortyment [emoji9] to nie my mamy wchodzić w ciuchy, tylko one mają ładnie leżeć na nas :) ja często muszę przerabiać kupione rzeczy, bo też nie wszystko dobrze leży, na szczęście mam zdolną mamę [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Jak dobrze że tak mówisz bo bluzkę z Bon Prixa zamówiłam [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Pochwal się, linkiem przynajmniej [emoji1]

Mi ostatnio kiecuchy poprzychodziły z BonPrix, ale dwie to beznadziejne akurat (materiałowo i krojowo). Więc zwrot był konieczny. A jedna była taka super, w grochy [emoji7]
W osiedlowym sklepie z kieckami. Nic markowego. Duży wybór no ale co nie założyłam to masakra [emoji21][emoji21][emoji21]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Mimi, zerknij sobie tutaj, może coś w oko wpadnie :)

Link do: Butik Alexandria

Raz tam zamawiałam, zadowolona byłam, nie wiem dokładnie jak jest ze zwrotami. Można sobie nawet długość wybrać [emoji6]
Bieżnia 50 minut zaliczona lalala :):)
I dokąd zaszłaś dziś? [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Nie mogę jej teraz znaleźć, chyba zamówiłam ostatnią [emoji16] Pochwalę się jak przyjdzie.

Jo, brawo za trening! Ja jeszcze nie wsiadłam na moją machinę w tym tygodniu, chyba jutro.

Mimi, a sukienki w C&A?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ka, w takim razie czekamy razem z Tobą na przesyłkę [emoji1]

Co do sklepów to jeszcze coś idzie znaleźć rozmiarowo w HM i kappahlu, ale ceny to mają tam często z kosmosu [emoji23]

Ehh te czasy kiedy jeszcze mieściłam się w największe rozmiary "zwykłych" sieciówek jak orsay ... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry