reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado też się bałam! Ale nie miałam wyboru. Drożdże już były odstawione do wyrośnięcia a ja sięgałam po białą mąkę a tam echo! No i nie mogłam nic innego poradzić;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ka, Zuza, muszę sprawdzić skoro polecacie [emoji6]

Ja uwielbiam kryminały i jakieś takie parahistoryczne [emoji4]

Zuza, może jak Michasiowi już wyjdą to wszystkie na raz za to [emoji16]

Ja już po obiadku, wyszedł mega pysznie, chyba na takie muszę się przerzucić [emoji4]

Do obiadu było jeszcze pół szklanki kefiru.

1519486596-d480e8de24a87e32-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
Colorado dopiero zauważyłam! Pyszny obiadek:* Co jest w papryce? Pięknie się podpiekła!!! :*
Ja mam Dominisia, a Agunia Michasia;) Nie obraziłabym się gdyby wyszly mu wszystkie:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kiedyś miałam wioślarza i fajnie mi się ćwiczyło, teraz nie mam miejsca.

Fajna ta strona z fit przepisami Ale babka. Miałam dzisiaj zrobić sernik z tej strony, ale czasu brakło.
Rano zakupy, potem byłam z córką u koleżanki z przedszkola, ona się bawiła a ja kawusia i pogaduszki,a teraz idziemy do znajomych.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Ka, Zuza, muszę sprawdzić skoro polecacie [emoji6]

Ja uwielbiam kryminały i jakieś takie parahistoryczne [emoji4]

Zuza, może jak Michasiowi już wyjdą to wszystkie na raz za to [emoji16]

Ja już po obiadku, wyszedł mega pysznie, chyba na takie muszę się przerzucić [emoji4]

Do obiadu było jeszcze pół szklanki kefiru.

1519486596-d480e8de24a87e32-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
Jej jak Ty mało jesz [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja kiedyś miałam wioślarza i fajnie mi się ćwiczyło, teraz nie mam miejsca.

Fajna ta strona z fit przepisami Ale babka. Miałam dzisiaj zrobić sernik z tej strony, ale czasu brakło.
Rano zakupy, potem byłam z córką u koleżanki z przedszkola, ona się bawiła a ja kawusia i pogaduszki,a teraz idziemy do znajomych.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Miłego wieczoru [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Colorado też się bałam! Ale nie miałam wyboru. Drożdże już były odstawione do wyrośnięcia a ja sięgałam po białą mąkę a tam echo! No i nie mogłam nic innego poradzić;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe to bywa najleosza motywacja [emoji1] ale fajnie, że się udało :)
Colorado dopiero zauważyłam! Pyszny obiadek:* Co jest w papryce? Pięknie się podpiekła!!! :*
Ja mam Dominisia, a Agunia Michasia;) Nie obraziłabym się gdyby wyszly mu wszystkie:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Jej, przepraszam za pomyłkę! Spięcie w mózgu [emoji33]
W papryce jest to co obok, kasza pęczak (80g) z zieloną fasolką i ziołami :) na górze mozarella. Błąd zrobiłam tylko taki, że mozarellę dałam od razu i za bardzo się spiekła, jak papryka 40 min w piekarniku siedziała [emoji16]

Jej jak Ty mało jesz [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Nie wiem, czy to jest mało czy nie. Zawsze mam problem z oceną ilości. Zawsze denerwują mnie teściowie, bo jak nałożę im obiad w takiej w moim mniemaniu normalnej ilości, oni zawsze krytykują "ojeju, ale dużo! Za dużo!" [emoji33] I czuję się wtedy, jakbym wpieprzała jak dzika świnka [emoji200]

Ale tak czy siak pojadłam tą papryką zacnie [emoji4]

A mnie nosi na jakieś jedzonko. Mam już dość kanapek A w domu nie mam nic konkretnego [emoji53]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

A jesz jajka? :) Są super urozmaicaczem i sycą na długo [emoji4]
 
Hehe to bywa najleosza motywacja [emoji1] ale fajnie, że się udało :)


Jej, przepraszam za pomyłkę! Spięcie w mózgu [emoji33]
W papryce jest to co obok, kasza pęczak (80g) z zieloną fasolką i ziołami :) na górze mozarella. Błąd zrobiłam tylko taki, że mozarellę dałam od razu i za bardzo się spiekła, jak papryka 40 min w piekarniku siedziała [emoji16]



Nie wiem, czy to jest mało czy nie. Zawsze mam problem z oceną ilości. Zawsze denerwują mnie teściowie, bo jak nałożę im obiad w takiej w moim mniemaniu normalnej ilości, oni zawsze krytykują "ojeju, ale dużo! Za dużo!" [emoji33] I czuję się wtedy, jakbym wpieprzała jak dzika świnka [emoji200]

Ale tak czy siak pojadłam tą papryką zacnie [emoji4]



A jesz jajka? :) Są super urozmaicaczem i sycą na długo [emoji4]
Może na zdjęciu tak mi się wydaje mało ;)

Właśnie zrobiłam jajecznicę z wędlina oliwkami i kukurydzą [emoji7]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Może na zdjęciu tak mi się wydaje mało ;)

Właśnie zrobiłam jajecznicę z wędlina oliwkami i kukurydzą [emoji7]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Mimi, talerz jest faktycznie duży to i może jakaś fatamorgana się robi [emoji23]

Mmmm pyszna musi być jajecznica :) chociaż moja ulubiona to z grzybami, jakimikolwiek, nawet pieczarkami, których za grzyba nie uznaję [emoji23]

Na śniadanie to mi się czasem jeszcze omlety sprawdzają, bo szybkie [emoji4] a rano jestem mega głodna [emoji200]


8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry