reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja jeszcze o świętach nie myślę. Na pewno trochę jedzenia będzie. Najwyżej zjem mniejsze porcję. Dobrze, że jajka królują [emoji16]
Dzisiaj takie racuszki jabłkowe zrobiłam. Z mąki orkiszowej pełnoziarnistej i ksylitolem.
1518968085-a49828b77945d680-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Ka dzięki! Dwa pierwsze pomysły na jajka napewno wykorzystam:)
Edysiek ja już myslę bo ten czas tak ucieka że zaraz będą Święta! Fajne placuszki :)
Zobaczcie jaki przepis wkleily lipcówki:
Link do: CZEKOLADOWO-KOKOSOWA BABKA BOUNTY
Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam kokos i czekoladę a w połączeniu to już w ogóle...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, cieszę się, że skyr się spodobał :) ostatnio wcinam go nawet na kanapce [emoji4] ma bardzo dużo białka, mało tłuszczu, cóż chcieć więcej? ;)

Co do jajek to jeszcze od siebie mogę polecić: żółtka + majonez + ogórek kiszony + sól i pieprz, albo: żółtka + majonez + ser pleśniowy (lazur/gorgonzola) + pieprz i oregano

Kasia, no właśnie z konsystencją będzie problem trochę :) albo możnaby zrobić taki sos na jogurcie, z tym że na chłodno :)

Edysiek, mmmm racuchy! Ksylitol dobrze się przyjął u Ciebie? Niektórzy ponoć kiepsko go znoszą, w sensie brzuch boli, biegunki itp [emoji33]
 
Colorado cała rodzina jadła i chyba nikt nie ucierpiał [emoji6]

Twoich ciasteczek nie wypróbuję, bo nie mam mąki kokosowej. Mam już żytnią, orkiszową, owsianą a kokosowej nie [emoji23]
Chciałabym zrobić ciasteczka z mąki pełnoziarnistej (którejkolwiek) z dodatkami typu ziarna słonecznika, pestki dyni.

A to moja kolacja
1518983546-c542395f64f7167c-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Edysiek, ja mam jedno pierwsze opakowanie i ciągle nie umiem ogarnąć tej mąki kokosowej [emoji23] w sumie to ona nie powinna nazywać się mąka. Bo to drobniej zmielone wiórki kokosowe!!!!! [emoji17]

Mmmm pleśniaczek [emoji173]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Co do pizzerii, to u nas jest chyba więcej niż 10 [emoji33] część sieciówki, część nie, ja akurat zdecydowanie preferuję te bardziej włoskie, w sensie na cieniutkim cieście, wypiekane w piecu, i z umiarkowaną ilością składników. No i z mozarellą, nie żółtym serem.

Jadłyście może pizzę z karczochami? [emoji173] Albo z gruszką, miodem, orzeszkami pini? :)

8une3e3kck8m6mea.png
Nie ale brzmi nieziemsko [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja jeszcze o świętach nie myślę. Na pewno trochę jedzenia będzie. Najwyżej zjem mniejsze porcję. Dobrze, że jajka królują [emoji16]
Dzisiaj takie racuszki jabłkowe zrobiłam. Z mąki orkiszowej pełnoziarnistej i ksylitolem.
1518968085-a49828b77945d680-aaaaaa.jpeg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Jaki masz ksylitol? Bo u mnie jest w Tesco ale chiński i niewiem czy brać

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry