reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi, łódzkie CLO? Moja trauma...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Do nas chyba przyjeżdżali z Krakowa.

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Dzięki za opinie dziewczyny!
Myślałam o zrobieniu z brązowym ryżem.
Ka, gdzie kupujesz pastę tahini?
Dziś miałam dwa drugie śniadania [emoji26] Zjadłam jogurt z bananem a syn mi przypomniał że miałbyć koktajl ze szpinakim, bananem, gruszką i mlekiem... Pęknę...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Zuza, ja miałam zapas z jakiegoś tygodnia orientalnego w Lidlu - były fajne małe słoiczki. Ale znajdziesz na pewno w Carrefourze i Auchan na dziale kuchnie świata [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, a co nie tak jest z tym chińskim ksylitolem? Bo już tak się to mi obija o uszy, że zły zły, a jak sama szukałam to nic nie znalazłam. Chiński ponoć pozyskiwany jest z kukurydzy ([emoji16]), ale substancja ta sama. Nie wiem więc dalej jaka jest różnica [emoji22] ja przyznaje się, że nie wiem, jaki jest mój... W lidlu albo w biedronce kupuję :)

Ka, co do przepisu to mój zwykły przepis na naleśniki modyfikuję zamieniając mąkę, czyli:

300g mąki owsianej
500 ml mleka
Ciut cukru
Ciut soli
1-2 jajka
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
Troche oleju rzepakowego

(Z tego przepisu wychodzi sporo naleśników, ja robię zawsze z połowy porcji ;))

U mnie dziś pół-koszernie.
Była zupka wiosenna z garścią makaronu razowego [emoji173] a na drugie mąż chciał naleśniki, te ze śmietanką 30% [emoji23] ja mu cały czas mówię, że to on jest w ciąży [emoji16] je za dwóch i ma zachcianki! [emoji23] I te nalesniki ze skyrem :) super zastępuje twaróg :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
Wiecie, fajnie że do Was trafiłam. Nauczyłam się dużo o zdrowym odżywianiu . Poznałam wiele nowych rzeczy, o których czasem słyszałam, ale za bardzo nie wiedziałam co z czym [emoji6]
No i przede wszystkim atmosfera tutaj jest super.
Ostatnio kilka hejterek znalazło mi za skórę na grupie kulinarnej FB.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Edysiek ja też się cieszę że tutaj jestem:) Mi bycie w grupie pomaga nad sobą panować bo widzę że nie tylko ja się zmagam z kilogramami. W kupie raźniej!;) A hejtu jest w sieci tyle że szok! Niektórzy czerpią satysfakcję z tego że komuś dowalą...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry