reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Zuza brawo! Utrata kilogramów to najlepsza motywacja. I podziwiam za całkowite odstawienie cukru, mi się zdarza coś skubnąć niestety. Ale obiecałam sobie, że od poniedziałku przez 4 tygodnie ani grama cukru i białej mąki aż do badania krzywej cukrowej i insulinowej.

Colorado, próbowałaś Duphalac?

Dzięki za wsparcie kochane, dobrze w końcu zobaczyć 9 z przodu
[emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję[emoji11] Od dwóch tygodni,poza tłustym czwartkiem, nie używam cukru. Zupełnie go wykluczyłam i chyba z tego się najbardziej cieszę. Już tyle razy probowalam schudnąć i się poddawałam ale teraz się zaparłam i mam nadzieję że się wreszcie uda.
My z mężem oboje jesteśmy wykończeni.Ja nie śpię po nocach a on po 4.wstaje do pracy.Chodzimy na rzęsach a dzieciaki pełne energii...[emoji21]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
I tak trzymaj [emoji1]
Ja już 4 dzien bez słodkości hihi

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ka, raz przy okazji jak mąż szedł do apteki poprosiłam go o duphalaka, ale dopytywał się aptekarki, a ta mu powiedziała, że w ciąży to nie bardzo i głuptas nie wziął :)

Potem brałam antybiotyk z kefirem, sytuacja poprawiła się, ale kefiry mi się skończyły i problem wrócił, przez to od dziś znowu wcinam je...

Zuza, gratuluję odstawienia cukru, to najgorsza z najgorszych rzeczy :(

To u mnie dziś dietetycznie, krem pomidorowy na skrzydle indyka, moja micha jest po lewej, z makaronem, grzanki dla mężula :) ale przyznam się, że dziś nie mam apetytu, ledwo wcisnęłam obiad :/

1518881369-c7334138d76fb607-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
 
Ka, raz przy okazji jak mąż szedł do apteki poprosiłam go o duphalaka, ale dopytywał się aptekarki, a ta mu powiedziała, że w ciąży to nie bardzo i głuptas nie wziął :)

Potem brałam antybiotyk z kefirem, sytuacja poprawiła się, ale kefiry mi się skończyły i problem wrócił, przez to od dziś znowu wcinam je...

Zuza, gratuluję odstawienia cukru, to najgorsza z najgorszych rzeczy :(

To u mnie dziś dietetycznie, krem pomidorowy na skrzydle indyka, moja micha jest po lewej, z makaronem, grzanki dla mężula :) ale przyznam się, że dziś nie mam apetytu, ledwo wcisnęłam obiad :/

1518881369-c7334138d76fb607-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
Coś Ty. Można w ciąży ten duphalac. Dziwna ta aptekarka....

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Colorado A Ty na obiad tylko taka zupkę masz? [emoji33]nigdy w życiu bym się nie najadla hehe ;) ale mimo wszystko wygląda super smacznie [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Ka, Zuza, Edysiek brawo Wy. Gratulacje :)

U mnie dzisiaj zupka jarzynowa z makaronem nitki. Jak narazie niewskazany jest makaron pełnoziarnisty, ryż brązowy czy pieczywo razowe. Także mogę wszystko co jest z mąki pszennej.
Dla chłopaków sos koperkowy z jajkiem i ziemniaczki, niestety Stare. A młode tak by do tego pasowały. Ehh już się nie mogę doczekać młodych ziemniaczkow:)
 
Do góry