reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi i jak smakuje taki makaron? Nigdy się nie mogę zdecydować kupić czy nie ;)
U mnie na obiad pierś, brokuł, zielona fasolka ugotowane na parze, do tego trochę surówki i pół papryki(reszta od śniadania).


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pyszny. Polecam [emoji4]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
No pyszne te Wasze obiady. Mąż jest teraz 2 tygodnie w domu więc trochę sobie używam w kuchni:) jak jesteśmy sami z Filipem to gotuję tylko to co zajmuje mało czasu.
Na drugie danie dla chłopaków zrobiłam makaron z sosem pomidorowo-marchewkowo-pietruszkowo-selerowym:biggrin2: i dorwalam pomidory malinówki:). Ja na razie obiad mam jednodaniowy, jakoś boję się zjeść mięso, rybę czy makaron.
 
reklama
Zuza muszę właśnie jakoś przemycić Filipowi szpinak bo z tym jesteśmy na bakier :-) :).

Mam jedzeniowy progres: weszła szynka z indyka i się przyjęła. Mniam.
Mimi ja się trochę boję rozszerzać dietę, boję się tego bólu jakby jakiś produkt mi nie podszedł. W przyszłym tygodniu spróbuję rybkę.
 
Do góry